March 3, 2024

Odia Express

News For Public

ଦିମାଗ ଅଛି ତ ଏହି ଫଟୋରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା ବିଲୁଆକୁ ଖୋଜିକରି ଦେଖାଅ – ବୁଦ୍ଧିମାନ ଲୋକ ଖୋଜି ପାରିବେ..

ଏମିତି ତ ଦୁନିଆଁରେ କେଉଁ ବି ମଣିଷର ବୁଦ୍ଧିମତାର ଅନ୍ଦାଜ ଲଗାଇବା ମୁସକିଲ୍ ହୋଇଥାଏ , କାରଣ ବହୁତଥର ଏମିତି ହୁଏ କି ଯେଉଁ କାମ ଅଧିକା ଦିମାଗ୍ ବାଲା ମଣିଷ କରିପାରେ ନାହିଁ ସେହି କାମକୁ କମ୍ ବୁଦ୍ଧିମାନ ବ୍ୟକ୍ତି ସହଜରେ କରିଦେଇଥାନ୍ତି , ଏଥିପାଇଁ କାହାର ବୁଦ୍ଧିକୁ ଆଙ୍କିବା ଭୁଲ୍ ହେବ , ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ବୁଦ୍ଧି ନୁହେଁ ବରଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ପହେଲି ପଚାରିବୁ , ହଁ ଆଜ୍ଞା ଏହା ଏକ ସହଜ ପହେଲି ଅଟେ ଯାହାର ଜବାବ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ସହଜରେ ଖୋଜିନେବେ , ଖାଲି ଆପଣଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ଫଟୋକୁ ଭଲ ସେ ଦେଖିବାର ଅଛି ଓ ତା ମଧ୍ୟରେ ବିଲୁଆକୁ ଖୋଜିବାର ଅଛି । ବିଲୁଆ ଅଧିକା ଖତରନାକ ପଶୁ ନୁହେଁ , ଏଥିପାଇଁ ଯଦି ତାହାକୁ ଖୋଜିନେବେ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ କିଛି କ୍ଷତି ବି ହେବ ନାହିଁ , ସେମିତି ଏହି ପହେଲିକୁ ସମାଧାଣ କରିବାପାଇଁ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକିଏ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ , ଯାହା ଦ୍ୱାରା ବିଲୁଆକୁ ଖୋଜିବାରେ ସହଜ ହେବ , କହିଦେବୁ କି ଯେଉଁ ଫଟୋ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଊଛୁ

ଏଥିରେ ବୁଦାର ପଛରେ ଏକ ଖତରନାକ ପଶୁ ଲୁଚି ରହିଛି, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ବି ଜଣାଅଛି, ଜଣେଇଦେବୁ କି ଏବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବହୁତ ଲୋକେ ଏହି ଫଟୋଦେଖି ଚକିତ ହୋଇସାରିଛନ୍ତି , ହଁ ଆଜ୍ଞା ଏହା ଏଥିପାଇଁ କାରଣ ଏଥିରେ ପଶୁ ଏହିପରି ଲୁଚିଛି, ଯାହା କେଉଁ ଶିକାରୀ ବି ଶିକାର କରିପାରିବେନି ।

ଏବେ ଆପଣ ନିଜେ ଦିମାଗ୍ ଲଗାଇଦିଅନ୍ତୁ ଓ ଭାବନ୍ତୁ କେଉଁ ବୁଦା ଓ କେଉଁ ପତ୍ର ପଛରେ ଏହି ପଶୁ ଲୁଚି ରହିଛି, ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଦିମାଗ ଅଛି , ତେବେ ଏହି ପହେଲିକୁ ସମାଧାନ କରିପାରିବେ|ତେବେ ସାଙ୍ଗ ମନକୁ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଓ କାହା ଦିମାଗ କେତେ ତେଜ ଦେଖନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *