February 24, 2024

Odia Express

News For Public

୧୬ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ଶୁକ୍ରବାର – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଆଜି ସବୁଠୁ ବଡ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଖି ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ପ୍ରକାର ରୋଗ କିମ୍ବା ଆଘାତ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ କାରବାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ମନୋରଞ୍ଜନ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିପାରିବେ | ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ଭଲ ସମୟ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ବୃଷ: ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକଙ୍କୁ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ସୁଖ ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ଥାୟୀ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ | ଚିନ୍ତା, ଭୟ ଏବଂ ଟେନସନ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ | ଆଜି ନିଜ ହାତରେ କୌଣସି ବିପଦ ନିଅ ନାହିଁ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଦୁଃଖ ଖବର ହେତୁ ତୁମେ ବହୁତ ନିରାଶ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଏକ ଅସ୍ଥିର ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବ |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆମେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବୁ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆଜି, ଆମକୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆଇନଗତ ବୋତଲଗୁଡିକ ଦୂର ହେଉଛି ଏବଂ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ରହିବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶିର ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଜାରି ରଖିବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ ନାହିଁ | ତୁମର ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଧନର ସମଷ୍ଟିରେ ପରିଣତ ହେଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ |

ତୁଳା ରାଶି :ଏହି ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ନଚେତ୍ ଚୋରି ଏବଂ ହଜିଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ରହିବ | ସମାଜର ନୂତନ ଲୋକମାନେ ତୁମର ପରିଚୟ ବଢ଼େଇ ପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ଵାସ କର ନାହିଁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ | ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ସହଭାଗୀମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ସୁରକ୍ଷା ଦିଆଯିବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଆପଣ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ଆଇନଗତ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇ ସୋଭାଗ୍ୟଵନା | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ ତୁମେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଅଫିସରେ, ଆପଣ କୌଣସି ଠୋସ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଉପକାର କରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଲାଭର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ, ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତାକରି ବିନିଯୋଗ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ପିସ୍ ଲୋକମାନେ ଦୁଷ୍ଟମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଏହା ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ | ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ହଠାତ୍ ଆୟର ଉତ୍ସ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଇମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *