March 3, 2024

Odia Express

News For Public

ଯଦି ଘରେ ଅଚାନକ ଆସିଯାଆନ୍ତି କଳା ପିମ୍ପୁଡି ତ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ସାବଧାନ, ବୁଝିନେବେ କି..

ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା କିଛି କଥା କହିବୁ , ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜାଣିବା ନିତାନ୍ତ ଜରୁରୀ, ହଁ ଆଜ୍ଞା ବାସ୍ତୁ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ କେବେ କେବେ ଘର କିଛି ଜିନିଷ ହୋଇଯାଏ , ଯାହାର୍ ଉପାୟ କରିବା ବହୁତ ଜରୁରୀ ହୋଇଥାଏ,  କହିଦେବୁ କି ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ ଘରେ ହେଉଥିବା ବହୁତ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଶୁଭ ମାନାଯାଏ , ଏମିତିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କଥାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ହେବ କି ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ କି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଅଚାନକ ଏହି ଜିନିଷ ଦେଖାଗଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ମାନେ ସାବଧାନ ରହିବାର ଅଛି ।

୧) ସବୁଠାରୁ ପ୍ରଥମେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ ଯଦି ଘରେ କଳା ମୁଷା ସଂଖ୍ୟା ଅଚାନକ ବଢିଯାଏ ତେବେ ଏହା ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ କି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କେଉଁ ବଡ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ ।

୨) ଏହା ଛଡା ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘର କବାଟ, ଆଲମୀରା କିମ୍ବା ଝରକାରେ ଉଇ ଲାଗିଯାଏ , କିମ୍ବା ଘରେ ମହୁମାଛି ଛାଉଣୀ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ତେବେ ଏହି କଥାର ସଙ୍କେତ ଦେଇଥାଏ କି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କିଛି ଅଶୁଭ ହୋଇପାରେ,  ସେମିତି ମହୁମାଛି ଛାଉଣୀ ହେଲେ ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ୍ ଅସୁବିଧାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ ।

୩) ବାସ୍ତୁ ଅନୁସାରେ ଏହା ବି କୁହାଯାଏ କି ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ କଳା ପିମ୍ପୁଡି ଆସିଯାଏ , ତେବେ ଏହା ଘରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ । କିନ୍ତୁ ଯଦି ଘରେ ଲାଲ ପିମ୍ପୁଡି ଆସିଯାଏ , ତେବେ ଏମିତି କୁହାଯାଏ କି ଏହା କେଉଁ ହାନି ବା କ୍ଷତିର ସଙ୍କେତ ହୋଇଥାଏ , ଏଥିପାଇଁ ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଲାଲ ପିମ୍ପୁଡି ଦେଖାଦେବେ ତେବେ ତୁରନ୍ତ ସାବଧାନ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ ।

୪) କହିଦେବୁ କି ବାସ୍ତୁର ଅନୁସାରେ ଉତ୍ତର ଦିଗକୁ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ , ଏହା ଏଥିପାଇଁ କୁହାଯାଏ କାରଣ ଘରର ଉତ୍ତର ଦିଗ ସଫା ସୁତୁର ଥିଲେ ଧନର ଆଗମନ ହୋଇଥାଏ , ସେମିତି ଘରର ଉତ୍ତର ଦିଗ ଖାଲି ଥିବ ତେବେ ମଇଳା ହୋଇଥାଏ ତେବେ ଏହା ଶୁଭ ହୋଇନଥାଏ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *