February 26, 2024

Odia Express

News For Public

୨୬ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଆଜି ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରିବ | ଗମ୍ଭୀର ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ ବିଷୟର ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଜ୍ଞାନକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବ | ଏହି ଦିନ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଶକ୍ତି ରହିବ | ତୁମେ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତିରୁ ଜଣେ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ତୁମର ବିରୋଧୀ ଦଳ ପରାସ୍ତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି କରିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସାହାଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଏହି ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଏକ ଭଲ ସାଥୀ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ଭଲରେ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ମଧୁରତା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶିର : ଏହି ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହସିବା ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବେକାର ଲୋକ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଟିକେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉଦାସ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମ କାମରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶୀଘ୍ର କିଛି କର ନାହିଁ | ଆପଣ ଆତ୍ମା ​​ସହିତ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆରାମ ଦେବ | ଘର-ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଟିକିଏ ବିରକ୍ତିକର ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତାର ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କଠାରୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ପାଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଭଲ ଆୟର ଉତ୍ସ ହାସଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶି ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଛୋଟ ଜିନିଷକୁ ଅତି ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନେଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଉଦାସ ହେବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରତ ଲୋକଙ୍କ ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଟିକେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଅନୁଭବ କରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରକୁ ସଠିକ୍ ପଥରେ ନେବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଦେଖିବେ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିକନ୍ୟା ରାଶି ରାଶିଫଳ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ବାରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ସବୁଠାରୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିର ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଏକ ନୂଆ ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ ଆସିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଅବସ୍ଥିତି ଲିବ୍ରା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରୁଛି | ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାର ପାଇପାରିବେ | କୌଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ତୁମର ଭୁଲିଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ତୁମେ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଯାଉଛ | ଅତୀତରେ ତୁମେ ତୁମର ଭୁଲକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବ | ହଠାତ୍ ଅନେକ ସଫଳତା ମିଳିବ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନଶୈଳୀ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି: ଆଜି, ସ୍କର୍ପିଓର ଦେଶବାସୀ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଧନ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଅଫିସରେ ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହାସଲ କରିବେ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ପରିବାରରେ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାଣକ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମେ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ସମସ୍ତ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଶରୀରରେ ସାମାନ୍ୟ ଭାରୀ ହୋଇପାରେ | ଅଳସୁଆତା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଅଭିଜ୍ଞତା କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶରେ ସୁଖ ରହିବ | ତୁମ ଜୀବନରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଯାନ ସୁଖ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣ ଆଜି ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ତୁମର ଧର୍ଯ୍ୟ ତୁମକୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ଅପେକ୍ଷା ଶେଷ ହୋଇଛି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ସମାଜରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଦେଶବାସୀ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ, ସେମାନେ ଖୁସି ହୋଇ ଆପଣଙ୍କୁକୌଣସି ପୁରସ୍କାର ଦେଇପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତାର ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ପାଇଛନ୍ତି | ପ୍ରସନ୍ନ ଉତ୍ସଗୁଡ଼ିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ତୁମେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ | ତୁମର ମନ ସକ୍ରିୟ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ସାଥୀ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପ୍ରିୟ ଭୋଜନ ଉପଭୋଗ କରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ ଯାହା ଅଧିକ ତେଲ ଏବଂ ମସଲା ଜିନିଷ ଖାଇବ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ | ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂର ହେବ | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *