June 19, 2024

Odia Express

News For Public

୧ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମାସର ଆରମ୍ଭ ରେ ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇବା ବଡ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ:ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି ପାଇଁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆଣିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପ୍ରତାରଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯାହାଫଳରେ ତୁମର ମନ ଭୟଭୀତ ହେବ | ମଝିରେ ମଝିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ରଖିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କାହାର କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜକୁ ଦୁଃଖିତ କରିବେ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସମୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶତ୍ରୁ ଅଟେ | ତେଣୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଯତ୍ନ ନେବା ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ଆସନ୍ତାକାଲି ଆପଣଙ୍କ ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିରୋଧୀ ଦଳ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଦୁର୍ବଳ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯଥାସମ୍ଭବ, କାହାକୁ ଖାତିର ନକରି, ଆପଣ ଆଗକୁ ବ .ନ୍ତୁ | ଆପଣ ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଚାକିରି ଭିତ୍ତିକ ବ୍ୟକ୍ତି, ତେବେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ତୁମର ଫାଶୀ ଟଙ୍କା ଫେରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଘରୁ ବାହାରି ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ପୂଜା କର |

କର୍କଟ : ଆଜି, ଆପଣ ଜଷ୍ଟିସ୍ ଶାନିଦେବଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ | ତୁମକୁ ଖରାପ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନି ଦେବ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କାହାକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଦିନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ଘରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ପରିବାର କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବଢିବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ : ସାମାନ୍ୟ ଅଦ୍ଭୁତ ଦିନ ଥାଇପାରେ | ତୁମ ବୁଝାମଣା ସହିତ ତୁମକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ନୂତନ ଜିନିଷ ପାଇବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଘରେ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ହେବ | ଦିନଟି ବହୁତ କ୍ଳାନ୍ତ ହେବ କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବଡ ଚାକିରି କିମ୍ବା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆଗକୁ ଯିବା ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ | କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ କିଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ସହିତ ଆସିବ | କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ, ତେବେ କ୍ରୋଧ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଏକ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟଥା, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା : ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଏକ ବଡ କଲେଜ କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଭଲ ଖବର ଆସୁଛି | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆଜି କାର୍ ଚଲାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ବହନ କରିବା ସହିତ ଜଡିତ ରାଶି ବିପରୀତ ଅଟେ | ଗୋଷ୍ଠୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ବନ୍ଧୁ, ପଡ଼ୋଶୀ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା, ଶନି ଦେବଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ, ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଆଣିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଘରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପୂର୍ବର କିଛି ଭୁଲ ହେତୁ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ଏବଂ ଏହି ଚାପ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି: ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଶନିବାର ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ ଅନୁଶାସନ ଏବଂ ନିଜ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଯତ୍ନବାନ ହେବେ | କିଛି ବନ୍ଧୁ ଆଚରଣରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଲକ୍ଷ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ଏବଂ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ଭୁଲ ଟଙ୍କା ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜଣେ ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ଚାର୍ଜରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏବଂ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ନ ଯାଆନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଶନିବାର ଦିନ, ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ବୃତ୍ତି ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଚ୍ଚୋଟତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ପିଲାମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆଜି କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର କଥାବାର୍ତ୍ତା ନିଜ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଖରାପ ହେବ | ଶନିଦେବ ଆଜି ତାଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଅତୀତର ଭୁଲ ଯୋଗୁଁ ସେ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଶତ୍ରୁମାନେ କାହାଠାରୁ ଅଜ୍ଞାତ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପଡୋଶୀ କିମ୍ବା ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ବିବାଦ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତଥାପି ଏହି ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଶୀଘ୍ର ଦୂର ହୋଇଯିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *