February 26, 2024

Odia Express

News For Public

୪ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଆଜି ବଡ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରନ୍ତି, ଅନ୍ୟ ପଟେ ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ହେବ | ପରିବାରରେ କାହାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଦେଖାଯିବ | ଆପଣ ବାହାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ : ଆଜି ପାଇଁ ବିଶେଷ କିଛି ହେବ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ସାନ ପିଲାମାନେ ଯତ୍ନ ନେବେ | ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ବୁଝିବେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିନ୍ତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମ କାମରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ ଏବଂ ଟଙ୍କା ସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ମଜବୁତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି, ଆଜି ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କଥା କହିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଦେବ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | କାରଣ ଏପରି କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଯିବ | ପାଗ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣ କାଶ, ଜ୍ୱର ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରିବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର ପୁରୁଣା ମାମଲାଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

କର୍କଟ: ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାରଣ ବିନା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅତି ଧ୍ୟାନ ଦେଇ କୌଣସି ଭୁଲ ପାଇଁ ପରିସର ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜିର ଦିନ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ: ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବୁଧବାର ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି, କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି କରିପାରିବ | ଏହି ଦିନ ତୁମେ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଉତ୍ତର ହେବ ଏବଂ ପରିବାରରେ ଏକ ଖୁସି ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ, କିନ୍ତୁ ତଥାପି ତୁମର ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ଅଭାବ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ତୁମ କାମ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଏହି ଦିନ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ଘଟାଇବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ରହିବ, ଯାହାର ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ବୁଧବାର ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଗ୍ରହମାନଙ୍କ ଦିଗରୁ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରିପାରିବେ | ଏହି ଦିନ, ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସନ୍ତୁଳନ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ସବୁ ଜାଗାରେ ସୁଖ ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ |

ବିଛା: ବିଛା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବୁଧବାର ସାଧାରଣ ଦିନ | ତଥାପି, କିଛି ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଅବନତି ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ | ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଦୁର୍ବଳ, ତେଣୁ ଚିନ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଘରର ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ତୁମର ମିଠା ଶବ୍ଦ ଦ୍ୱାରା ପତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଧନୁ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ ବିଷୟରେ ପରିବାର ସହିତ ଆଲୋଚନା କରିପାରିବେ | ଆମେ ଜୀବନ-ସାଥୀ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବୁ ଏବଂ ଘରେ ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବୁ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବାସ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଟେନସନ ସତେ ରୋମାନ୍ସ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଅକ୍ଷୁର୍ଣ୍ଣ ରହିବ |

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶି ପାଇଁ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେବେ | ପରିବାର ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଭଲ ସନ୍ତୁଳନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବ | ଯଦିଓ ଆଜି ବିରୋଧୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସମାଧାନ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ, ତେଣୁ ଦିନଟି ଅତି ଭଲ ଉପାୟରେ ବିତାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଆମର ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ କରାଯିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବାକୁ ଆପଣ ଆନ୍ତରିକତାର ସହିତ ଇଚ୍ଛା କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ପ୍ରେମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଯେଉଁମାନେ ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ସହିତ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ତାରା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ମନରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ ଅଛି | ଚାକିରିରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *