March 1, 2024

Odia Express

News For Public

୫ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ଆଜି ବଡ ଦୁଃଖ ପାଏ ପାରନ୍ତି

ମେଷ: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟର ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତେଣୁ, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭକ୍ତି ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ଯଦିଓ ଆପଣ ଏହି ଦିନ ନିଜ ପାଇଁ ଗର୍ବ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି, ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅ | ନୂତନ ପୋଷାକ କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭବିଷ୍ୟତ ପଥକୁ ଲାଭଦାୟକ କରିପାରେ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜକୁ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଅଳ୍ପ ଖର୍ଚ୍ଚ ସହିତ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆପଣ ଘର ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ସହିତ, ତୁମେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ନିଜର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁମର ନିକଟତମ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁପ୍ତରେ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିପାରେ | ତେଣୁ, ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରତା ରଖିବା ଭଲ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ଆଜି ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ସେମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ: ଆଜି, ଆପଣ ସୋମବାର ଦିନ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ବୃଦ୍ଧି ଦେଖିବେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସମାଜରେ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଶକ୍ତି ହେତୁ ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆଜି ଯେଉଁମାନେ ବିବାହିତ, ସେମାନେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏପରି କିଛି ଶୁଣିବାକୁ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ଆହୁରି ମଜବୁତ କରିବ | ଆଜି ଅଳସୁଆ ଏବଂ ଅଧିକ ମଜା ପାଇଁ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାରଣ ଆଜି ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ନେବାର ସମୟ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ କାହାଠାରୁ ଟଙ୍କା ଋଣ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଗାଡି କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଯୋଜନାକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖନ୍ତୁ | ତୁମର ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀ ତୁମକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ଚାକିରିରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ ଏବଂ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଗର୍ବ କରି କାହାକୁ ଖରାପ ଡାକନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ସିଂହ:ଲୋକମାନେ ସୋମବାର ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ | ଏହି ଦିନ ଚତୁର ଏବଂ ଚତୁରତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ, ଏବଂ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ବୁଝାନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଗକୁ ବଢନ୍ତୁ | ଆପଣ ହୁଏତ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ଆଶା କରିବା ଉଚିତ୍ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ |

କନ୍ୟା : ଆପଣ ନିଜ ପିଲାଙ୍କ ପ୍ରତି ବହୁତ ଆଶାବାଦୀ ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବ୍ୟାଙ୍କ ଋଣ ନେବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ |କନ୍ୟା ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି, ଭାବପ୍ରବଣତା ଏବଂ ଉଦାରତା ଅନୁଯାୟୀ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି କିଛି କ୍ଷତି ଦେଇପାରେ, ତେଣୁ ଆମକୁ ଦୁର୍ବଳତା ଉପରେ ଜିତିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ଦିନ ତୁଳା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ପରିବାରର ଦାୟିତ୍ ବୁଝିବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ନେଇଥାନ୍ତି | ଆଜି ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରିରେ ତୁମର ପ୍ରଦର୍ଶନ ପ୍ରଶଂସନୀୟ କିନ୍ତୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆଜି ଆମେ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା କିଛି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଆଜି ଶେଷ ହେବ |

ବିଛା: ଆପଣ ଏହି ଦିନ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଶୁଭ ନୁହେଁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ପରିବାରର ଏକ ଛୋଟ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାରେ ପକାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି ଧରି ଏହାକୁ ଟାଣିବ, ଯାହା ଏକ ଝଗଡ଼ା ମନୋଭାବ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି, ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ, କିନ୍ତୁ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଅନିୟମିତତା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଗଳା ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ବିଚଳିତ କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଚାପ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ବର୍ତ୍ତମାନ ସାଧାରଣ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ତେଣୁ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଧିକ ଗମ୍ଭୀର କର |

ମକର ରାଶି:ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଆପଣ କିଛି ନୂଆ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଧାରଣା କରିପାରିବେ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଏକ ଗାଡି କିଣିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ଅନେକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ ବହୁ ଦୂରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ବାତିଲ୍ କରନ୍ତୁ | ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାନସିକ ଚାପ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ତେଣୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ପରିବାରର ଲୋକଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବ | ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ କ୍ରୋଧ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ଯୋଗୁଁ ସେ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ଅନେକ ସ୍ଥାନରୁ ତୁମକୁ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ମନକୁ ହାଲୁକା କରିବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ବିଷୟରେ ଅନ୍ୟ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *