March 3, 2024

Odia Express

News For Public

ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କର ୨ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ହେଉଛି ଭୟଙ୍କର ମଙ୍ଗଳବାର – ହୋଇଯାଅନ୍ତୁ ସାବଧାନ ଆପଣଙ୍କ ହାତ ଗୋଡ଼ ଥରିବାକୁ ଲାଗିବ

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ,ଏପରି କେଉଁ ଘଟଣା ହେବ କି ଆପଣଙ୍କ ଗୋଡ ଥରିବାକୁ ଲାଗିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏଥିପ୍ରତି ସାବଧାନ ହେବାକୁ ପଡିବ ସେହି ବିଷୟରେ ଜାଣିବା।ସବୁଠୁ ପ୍ରଥମେ ଜାଣିବା ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ସହ କଣ ଭଲ ଓ ଖରାପ ହେବ।ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ସମ୍ବନ୍ଧିତ କିଛି ପାରିବାରିକ ଯୋଜନା ହେବ।ସନ୍ତାନର କୌଣସି ଉପଲବ୍ଧିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ଓ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ।ଯୁବବର୍ଗର ଲୋକ କୌଣସି ଅସୁବିଧାରୁ ବଞ୍ଚିବେ।ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନିମନ୍ତେ ତାଙ୍କର ସାହସ ଆସିବ।

ଅନ୍ୟର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଅସ୍ତବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇପାରେ।ଭଲ ହେବ କୌଣସି ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଆଉ କାହା ସହ କଥା ହେବା ସମୟରେ ନିଜ ବ୍ୟବହାରରେ କୋମଳତା ରଖନ୍ତୁ।ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ କିଛି ପ୍ରସ୍ତାବ ମିଳିପାରେ।ଯାହାକି ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ।ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟସ୍ତତା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପରିବାର ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରନ୍ତୁ।ଏହାଦ୍ଵାରା ପରିବାରରେ ସ୍ନେହ ଶ୍ରଦ୍ଧା ରହିବ।ନିଜ ଖାଦ୍ୟପେୟ ଓ ଦିନଚର୍ଯ୍ୟା ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।ସକାରାତ୍ମକ ଦୃଷ୍ଟି କୋଣ ବନାଇ ରଖନ୍ତୁ।ଏହା ଉଚିତ ରହିବ।

ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଅଟେ ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ରଙ୍ଗ ରହିବ ନୀଳ।ଏବଂ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଅଙ୍କ ରହିବ ଛଅ।ଅର୍ଥ ସହ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ସମସ୍ୟା ଠିକ ହେବାକୁ ଲାଗିବ।ତଥାପି ଟଙ୍କା ମାମଲାରେ ଧ୍ୟାନପୁର୍ବକ ହୋଇ କାମ କରିବାକୁ ହେବ।ଦାନ ଧର୍ମ କରିବା ସମୟରେ ନିଜ କ୍ଷମତାକୁ ଜାଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ହେବ।ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ପରିବାରରେ କାହାକୁ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କାର ଆବଶ୍ୟକତା ହୋଇପାରେ।

ସେମାନେ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗି ପାରନ୍ତି।କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଦ୍ଵାରା କରାଯାଇଥିବା ସାହାଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇ ପାରେ।ବ୍ୟାଙ୍କ ଓ ବାଣିଜ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଙ୍ଗଳବାରର ଦିନ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ।ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ସନ୍ତୁଳନ ରଖିବା ପାଇଁ ନିଜ ସାଥିଙ୍କ ସହ ଟିକେ ଭଲ ଭାବରେ ଚର୍ଚ୍ଚା କରନ୍ତୁ।ଖାଦ୍ୟପେୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ରହିଛି।ଆପଣଙ୍କର ଅଟକିଯାଇଥିବା କୌଣସି ଖାସ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ କେଉଁ ନିକଟ ପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିର ସାହାଯ୍ୟ ଦ୍ଵାରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ।

ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଛାଡପତ୍ରର ମାମଲା ଚାଲୁଅଛି ତେବେ ଏଥିରେ ସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ରହିବ।ଶରୀରର କୌଣସି ରୋଗର ଅସୁବିଧା ଅଛି ତେବେ ଚିକିତ୍ସା ନିଶ୍ଚୟ କରନ୍ତୁ।ଏହିଦିନ ଆପଣ ହଠାତ ନିଜର ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି।ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପୁରୁଣା ମିତ୍ରଙ୍କ ସହ ନିଜ ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ତାଜା କରିପାରନ୍ତି।ଏହି ଅବସରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ।ଏହି ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ନିଜ ସମ୍ପର୍କ ଏହିପରି ନିବିଡ଼ ରଖନ୍ତୁ।

ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କେହି ନିଜ ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଚମ୍ବିତ କରିପାରେ।ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କର ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ।ଆପଣଙ୍କର ଏହା କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ଅଟେ କି ଆପଣ ତାଙ୍କୁ ସଠିକ ମାର୍ଗ ଦେଖାନ୍ତୁ।ନିଜ ଓ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଥିବା ମତଭେଦକୁ ସମାପ୍ତ କରିବାର ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ।ଏହା ଅତି ସହଜରେ ଠିକ ହୋଇଯିବ।ଏହି ଦିନ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଗଢ଼ନ୍ତୁ।ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ନିଜ ଭାବନା ସହ ଅବଗତ କରାନ୍ତୁ।ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମଜୀବନ ଭଲ ରହିବ।କିନ୍ତୁ ଟିକେ ସାବଧାନ ନିଶ୍ଚୟ ରୁହନ୍ତୁ।ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଚାକିରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ।।ନିଜ ଜୀବନ ପ୍ରତି ଟିକିଏ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।ଭବିଷ୍ୟ ପାଇଁ ନିବେଶ କରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣ ନେଇପାରିବେ।ଯାହାବି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଭାବିଚିନ୍ତି କରନ୍ତୁ।ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *