April 21, 2024

Odia Express

News For Public

99% ଲୋକ ଏହି ଫଟୋରେ ଲୁକ୍କାୟିତ ‘ପେଚା’ ଖୋଜିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ – ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧିମାନ ତେବେ କୁହନ୍ତି ପେଚା ଟି କେଉଁଠି ଅଛି..

1 min read

ଆଜି ଇଣ୍ଟରନେଟର ଆଧୁନିକ ଦୁନିଆରେ ଏବଂ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଭଳି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଶ ତଥା ବିଦେଶର ଖବର ଆମକୁ ସହଜରେ ପହଞ୍ଚେ | ଗୋଟିଏ କ୍ଲିକ୍ ସହିତ, ଆମେ ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଯେକୌଣସି ଖବର କିମ୍ବା ସୂଚନା ପଠାଇ ପାରିବା | ଆମେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆମର ଯେକୌଣସି ଚିନ୍ତାଧାରା ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବା | ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆର ଶବ୍ଦ ଏବଂ ଅବସ୍ଥା ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଜାଳିଆ ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇଥାଏ | ଯାହାକୁ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ବାଣ୍ଟିବାରେ କୌଣସି ପ୍ରୟାସ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ |

ତଥାପି, ବେଳେବେଳେ ଏପରି ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହୁଏ, ଯେଉଁଥିରେ ଆମକୁ କିଛି ଖୋଜିବାକୁ କୁହାଯାଏ | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଏହି ଫଟୋରେ ଏକ ପେଚା ଲୁଚି ରହିଛି, ଯାହାକୁ ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକ ଦେଖନ୍ତି | ଯଦି ତୁମର ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଆଖି ଅଛି ତେବେ ତୁମେ ଏହାକୁ ଦେଖି ପାରିବ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଅନେକ ଚିତ୍ର ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ଲୁଚି ରହିଛି | ଆମକୁ ବହୁତ ଯତ୍ନ ସହକାରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କେବଳ ସେତେବେଳେ ଆମେ ସେହି ଫଟୋରେ କ’ଣ ଅଛି ତାହା ଦେଖିପାରୁ | ଏହି ଫଟୋକୁ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ଦେବା |

ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଇଣ୍ଟରନେଟରେ, ପ୍ରାୟତ ବହୁତ ମଜାଳିଆ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ୍ ହୁଏ | ଅନେକ ଥର ଏହିପରି ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଯାଏ, ଯେଉଁଥିରେ ଆମକୁ କିଛି ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ | କାରଣ ସେହି ଫଟୋରେ କିଛି ଲୁଚି ରହିଛି | ତଥାପି, ଲୋକମାନେ ଏହିପରି ଫଟୋ ପ୍ରତି ବହୁତ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଲୋକ ଏହା ନ ପାଇବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଫଟୋ ଭୟଙ୍କର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଯାହା ଆଇଏଫଏସ୍ ଅଧିକାରୀ ଧରାମବୀର ମୀନା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ବିଷୟ ହେଉଛି, ଏହି ଫଟୋରେ, ଏକ ପେଚା ଲୁଚି ରହିଛି, ଯାହା ଖୁବ୍ କମ୍ ଲୋକଙ୍କୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ଯଦି ନଜର ଅତି ଦ୍ରୁତ ଅଟେ, ଏହା ବିଳମ୍ବ ନକରି ଉତ୍ତର ଦେବ | କିନ୍ତୁ ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ କାର୍ଯ୍ୟ ନୁହେଁ କାରଣ କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ ବହୁତ ସମୟ ନେଉଛନ୍ତି | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଏହି ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ @dharamifs_HP ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଫଟୋ ସହିତ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପକ୍ଷୀ ଖୋଜ।’ ଫଟୋକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋରେ ପେଚା ଖୋଜିବା ପାଇଁ | ତୁମେ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଏବଂ ଦେଖିବା ଏବଂ ଆମକୁ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ଉଚିତ୍ ଯେ ତୁମେ ପେଚା ଦେଖିଛ କି ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *