September 25, 2023

Odia Express

News For Public

୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ : ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସହ ଜଡିତ ଟିକେ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମଜାଳିଆ ସମୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ପରସ୍ପରକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାଟାକୋଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯିଏ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏକ ଭଲ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଚାଲିଛି, ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ।

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ନଚେତ୍ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ | ପ୍ରାଚୀନ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଏ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ମୂଳବାସୀ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ହଠାତ୍ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ସ୍ୱଭାବକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଜିନିଷ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଟିକିଏ ଦୁର୍ବଳ ମନେହୁଏ | କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ହୃଦୟ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ, ଯାହା ମନର ଭାରକୁ ହ୍ରାସ କରିବ | ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ଦୃଢ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତି ସହିତ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଶୀ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ପୁରାତନ ନିର୍ମିତ ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭବାନ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ମୁକ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ତୁମର ସାହସ ବଢିବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ହେଉଛି ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ଶୁଭ ଦିନ | ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଲାଭ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ତୁମର ଅଧିକାରୀମାନେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାବନା ଆଜି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଅଛି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ତୁମକୁ ଏକ ବଜେଟ୍ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସୁଖଦ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦୌଡ ରେ ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମାନ ରହିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇ ଦିଆଯିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *