March 3, 2024

Odia Express

News For Public

ଏହି ଛବିରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଲୁଚି ରହିଛି, ୯୯% ଲୋକ ବିଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି ଖୋଜିବାରେ – ବୁଦ୍ଧିମାନ ହେଇଥିଲେ ଖୋଜିକି କୁହନ୍ତୁ ଓ ଉତ୍ତର ଦେଖନ୍ତୁ..

ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆଜିକାଲି ଏହି ଡିଜିଟାଲ୍ ଯୁଗରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଆମେ କିଛି ନୂତନ ଏବଂ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଜିନିଷ ଦେଖିବାକୁ ଏବଂ ଶୁଣିବାକୁ ପାଇଥାଉ ଏବଂ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆର ଏହି ଯୁଗରେ କିଛି ଜିନିଷ ଭାଇରାଲ୍ ହୁଏ ଏବଂ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଏହିପରି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ଅନେକ ଧାରା ଦେଖାଯାଏ | ଏପରି କିଛି ଜିନିଷ ଅଛି ଯାହାକି ଏପରି ଭାବରେ ଲୁଚି ରହିଛି ଯାହାକୁ ଆମେ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଦେଖିପାରୁ ନାହୁଁ, ଏବଂ ଯଥେଷ୍ଟ ବିଚାର ପରେ ମଧ୍ୟ ସେହି ଜିନିଷଗୁଡିକ ଦେଖିବା ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଏବଂ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହିପରି ଚିତ୍ର ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ମୋତେ କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଏହିପରି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ କେବଳ ଆମର ମସ୍ତିଷ୍କ ବ୍ୟାୟାମ କରେ ନାହିଁ, ବରଂ ଏହା ଆମ ଚକ୍ଷୁ ଶକ୍ତିକୁ ମଧ୍ୟ ବଢେଇଥାଏ ଏବଂ ଏହିପରି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଆମକୁ ଚିନ୍ତା କରିଥାଏ ଏବଂ ଆଜି ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏପରି ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ଚିତ୍ର ଆଣିଛୁ | ଦେଖିବା ପରେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବାଧ୍ୟ ହେବେ | ଭାବିବାକୁ ଏବଂ ଏହି ଚିତ୍ର ଆଜିକାଲି ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ଭାଇରାଲ ହେଉଛି |

ମୋତେ କୁହ ଯେ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଣିଥିବା ଚିତ୍ର ଏକ ପାର୍କର ଅଟେ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଚିତ୍ର ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ଏକ ରାସ୍ତା ଦେଖିବେ, ଗୋଟିଏ ଚେୟାର ଦେଖାଯିବ ଏବଂ ଏକ ପୃଥକ ପାର୍ଶ୍ୱ ଘାସ ଦେଖାଯିବ, କିନ୍ତୁ ଏହି ଚିତ୍ରରେ ଏସବୁ | ଜିନିଷ ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି ତୁମେ କିଛି ଦେଖୁଛ, ତେବେ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟି ଶକ୍ତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଏବଂ ଯଦି ତୁମେ ଏହି ଜିନିଷ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କିଛି ଦେଖୁ ନାହଁ, ତେବେ ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୂଚନା ଦେଉଛୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ପଜଲ୍ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ |

ଘାସ, ଚେୟାର ଏବଂ ରାସ୍ତା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଛବିରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଲୁଚି ରହିଛି ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାନ କୁକୁର ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ, ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ସେହି କୁକୁରକୁ ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏଥିରେ କିଛି ଫରକ ପଡ଼ିବ ନାହିଁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଦେଇଛୁ | ତୁମେ ଏକ ସୂଚନା ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣି ଥରେ ତୁମେ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଭଲଭାବେ ଦେଖ ଏବଂ ସେହି କୁକୁରକୁ ଚିତ୍ରରେ ଲୁଚି ରହିଥିବାର ଦେଖ ଏବଂ ଯଦି ତୁମେ ସେହି କୁକୁରକୁ ଦେଖ, ତେବେ ତୁମର ଆଖି ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଏବଂ ତୁମର ମନ ମଧ୍ୟ |

କୁହନ୍ତୁ ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଛବି ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ ଏହି କ୍ୟାପସନ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଛବିରେ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସେହି କୁକୁରକୁ ଏହି ଛବିରେ ପାଇବେ।

ଏହି ଛବିରେ, ଅନେକ ଲୋକ କୁକୁରକୁ ଖୋଜିବା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କଲେ, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଲୋକ ପରିତ୍ୟାଗ କଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ସେହି ଛବିରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା କୁକୁରକୁ ଦେଖିପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ସେହି ସମାନ ଲୋକ, ଯାହାର ଆଖି ବହୁତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ମସ୍ତିଷ୍କ ଏହି ଛବିରେ ଲୁଚି ରହିଥାଏ | ଏବଂ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ କୁକୁରକୁ ସୂଚାଇ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଛବିରେ ଲୁଚି ରହିଥିବା କୁକୁରକୁ ଦେଖିଥିବେ ତେବେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକୃତରେ ପ୍ରଶଂସାର ଯୋଗ୍ୟ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ | ଅଂଶୀଦାର କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *