June 19, 2024

Odia Express

News For Public

୧୬ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୬ଟି ରାଶି ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ : ମଣିଷ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି, ଆପଣ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ଲାଭ ଦେଖିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କାମ କରିବ | ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ମୋଟ ଉପରେ, ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦାଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ବିଚଳିତ କରିବ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟର ଦେଶବାସୀ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ଆପଣ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖନ୍ତି | କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏଥର ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କଥାବାର୍ତ୍ତା ସମୟରେ ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ମାନସିକ ଚାପ ଏବଂ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାଦିନର ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ, ଯାହା ତୁମର ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆସିବ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ, ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ର ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଘରର କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଶୁଭ ସୂଚନା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାସ୍ତୁ ସୁଖ-ସମ୍ବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି,ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଆରାମଦାୟକ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନହେଲେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇପାରେ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାଇବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କୁ ଭଲଭାବେ ଜାଣିବା | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରାଯାଇପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ର ଦିନର ଆରମ୍ଭ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ପିଲାମାନେ ପ୍ରଗତିର ସୁସମାଚାର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଭଲ ମାଇଲେଜ୍ ପାଇପାରିବେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାକୁ ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ବୋତଲଗୁଡିକ ହଟାଯିବ | ମୋଟ ଉପରେ, ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଆରାମଦାୟକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଚାଲିଥିବା ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ତୁମେ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ। କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଏକ କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବେକାର ଦେଶବାସୀ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରର ବୟସ୍କ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଫୋନରେ କଥା ହୋଇ ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : କୁମ୍ଭର ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାନ୍ତି | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ପିସ୍ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଏଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *