March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୧୯ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ : ତୁମେ ଆଜି ଆଶାର ଯାଦୁ ଦୁନିଆରେ ଅଛ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ଶୁଣିବା ଏବଂ ଅନୁସରଣ କରିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଏହା ତୁମର ରୋମାଣ୍ଟିକ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ କଠିନ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ହେବ, ଯାହା ତୁମର ହୃଦୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତରେ ନିଜର କ୍ରୋଧ ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ତୁମକୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ |

ବୃଷ : ଆଜିର ମନୋରଞ୍ଜନ ବାହ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏବଂ ଖେଳକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସୁଥିବା ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ସୁଯୋଗ ବିଷୟରେ ବିଚାର କରନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ସେହି ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଅଧ୍ୟୟନ କର ତେବେ କେବଳ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କର | ଗୃହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ରୋମାନ୍ସ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବ – ତେଣୁ ତୁମେ ଭଲ ପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କର ଏବଂ ଦିନଟି ଉପଭୋଗ କର | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବସାୟ କାରବାର କରୁଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଚାପରେ ଆସନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ : ବାହ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଅତ୍ୟନ୍ତ କ୍ଲାନ୍ତ ଏବଂ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ଶୀଘ୍ର ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ – ଯଦି ଆପଣ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ କୋଣକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ତେବେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଆପଣ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ ନାହିଁ | ଏହି ଦିନ ଆପଣ ନିଜକୁ ପ୍ରାକୃତିକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ରେ ଓଦା ହେବାକୁ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ସମୟ ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

କର୍କଟ: ସମସ୍ୟା ଏବଂ ଖଜୁରୀ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଅଭ୍ୟାସ ଆପଣଙ୍କ  କପଡାକୁ ଦୁର୍ବଳ କରିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅତିରିକ୍ତ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଆକର୍ଷଣୀୟ ଏବଂ ରୋମାଞ୍ଚକର ସମୟ ବିତାଇବା ପାଇଁ ଭଲ ସମୟ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରାଥମିକତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଯଦି ଆପଣ ଚାହାଁନ୍ତି, ଆପଣ ହସିବା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ୟାକୁ ଅଣଦେଖା କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ସେଥିରେ ଅଟକି ଯାଇ ଆପଣ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପକାଇବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପକାଇବ | ତଥାପି, ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ପରିବେଶ ପାଇବା ଆପଣଙ୍କ ଖୁସି ବଢେଇବ | ବହୁ ଦୂରରେ ଅବସ୍ଥିତ ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ସଂଗଠନ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ଦୃଢ଼ତା ରହିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କରିବ | ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅପେକ୍ଷାକୃତ କମ୍ ସଫଳତା ମିଳିବ |

କନ୍ୟା ରାଶିଫଳ : ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ପାସ୍ କରିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଏବଂ ଖୁସି ରହିବ | ଲକ୍ଷ୍ମୀଦେବୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନୋରମ ସଭା ହେବ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ମଧ୍ୟ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢୁଛିଏବଂ ପ୍ରଗତି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ତୁମର ଅଦ୍ଭୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ |

ତୁଳା : କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କିଛି ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷକରି ଆଖିରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | କୋର୍ଟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଯେ ତୁମର ବଦନାମ ନାହିଁ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଏବଂ ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ |

ବିଛା ରାଶିଫଳ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ଏବଂ ଶୁଭ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସାଂସାରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ହେଉଛି ରାଶି | ବାଣିଜ୍ୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ବିଶେଷ ଲାଭ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ବୈଠକ ହେବ ଏବଂ ଏକତ୍ର ଏକ ମନୋରମ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ପତି-ପତ୍ନୀ ନକ୍ସଲ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ଧନୁ : ଆଜି ତୁମର ଶୁଭ ଦିନ | ତୁମ ଭିତରେ ଦୟାଳୁ ଭାବନା ରଖି ତୁମେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ, ଆପଣଙ୍କର ଇଭେଣ୍ଟ ସଂଗଠିତ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟ ହେତୁ ବାହାରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହୋଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ସାନ୍ତାନୋଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ |

ମକର : ଆଜି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ବୈଦ୍ଧିକ ଏବଂ ଲେଖା କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଆପଣ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆପଣ ସାହିତ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ସୃଷ୍ଟି ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ତଥାପି ମାନସିକ ପ୍ରେରଣା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ କିଛି ଥକ୍କା କିମ୍ବା ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାବରେ ଏକ ନୂତନ ଆଦର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ  :  ଆଜି, ଆପଣ ନିଷେଧ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବା ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି, ତୁମେ ନିଜକୁ ଅଧିକ ତାଡ଼ନା କରିବ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଆପଣ ମାନସିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ | କ୍ରୋଧ ଅତ୍ୟଧିକ ନହେଲେ ନିବୃତ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରୁନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଜିନିଷ ବଦଳିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆପଣ ଏହି ଦିନ ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ଉପଭୋଗରେ ବୁଡି ରହିବେ | କଳାକାର, ଲେଖକ ଇତ୍ୟାଦି ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗ ନେବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟଟନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଦମ୍ପତି ଜୀବନ ନିକଟତରତା ଏବଂ ମଧୁରତା ଆଣିବ | ଆପଣ ସମାଜରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବେ | ବିନା ରାସ୍ତାରେ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଅନାବଶ୍ୟକ ଧମକକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *