June 21, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୨୩ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର ପାଇବେ – ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ

1 min read

ମେଷ : ମେଷ ମଣିଷ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତି ନାହିଁ ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ କାରଣ ଦୁର୍ଘଟଣା କିମ୍ବା ଆଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପିଲାମାନେ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ମିଳିପାରିବ, ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତିର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟକୁ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ | ମନରେ ଥିବା କୌଣସି ବିଷୟରେ ନିରାଶା ରହିବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଅଭିଭାବକମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସବୁକିଛି କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ-ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚାପ ପ୍ରୟୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ତେବେ ଆପଣ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ | ତୁମ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବାକୁ ତୁମକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିବିଶେଷଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପାଇଁ ଭରଣା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ହଠାତ୍ ତୁମର ହୃଦୟ ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟାର ରାଶିଫଳ ପାଇଁ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ଦିନ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ପଥଗୁଡିକ ମିଳିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ମନ ଲେଖିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକେ ହତାଶ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କଲାବେଳେ, ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛାର ରାଶି ଚିହ୍ନ କିଛି ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ ଥିବା ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଆର୍ଥିକ ବୋଝ ପକାଇପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ଧ୍ୟାନ ଅଧିକ ରହିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଅନ୍ୟ ଦେଶବାସୀ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ଧନୁ ରାଶି ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଆପଣ କାହା ସହିତ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅନେକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ଯୋଜନା ଥାଇପାରେ, ଯଦି ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅପ୍-ଡାଉନ୍ ହୋଇପାରେ | ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଆପଣ ସମୟର ଭଲ ବ୍ୟବହାର କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ଆସିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନଟି ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ମଜା ଏବଂ ଉପଭୋଗରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଘରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହଟାଯିବ | ଯଦି କୋର୍ଟ ଏକ ମାମଲା ଚଳାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖିପାରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *