June 19, 2024

Odia Express

News For Public

ଏହି ୯ ଟି ରଙ୍ଗ ଭିତରୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ରଙ୍ଗ ବାଛନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏବଂ ସ୍ୱଭାବ କିପରି ଜାଣନ୍ତୁ..

1 min read

ଆମ ଜୀବନରେ ରଙ୍ଗ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ଏହି ରଙ୍ଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି, ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ଅଭ୍ୟାସ ମଧ୍ୟ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରିୟ ରଙ୍ଗ ଚୟନ କରି ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ବିଷୟରେ ସଠିକ୍ ସୂଚନା ପାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ରଙ୍ଗକୁ ମଧ୍ୟ ବାଛି ପାରିବ | ଏହି ଦିଆଯାଇଥିବା ରଙ୍ଗଗୁଡିକ ଏବଂ ତୁମ ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ଜିନିଷ ଏବଂ କୌଣସି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିର ପ୍ରକୃତି ଜାଣ |

ଗୋଲାପୀ – ଯଦି ଆପଣ ଗୋଲାପୀ ରଙ୍ଗ ବାଛିଛନ୍ତି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଜଣେ ଅତି ଉତ୍ସାହୀ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ ଏକ ଆନ୍ତରିକ ହୃଦୟ ସହିତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଯେଉଁମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ରଙ୍ଗ ଗୋଲାପୀ, ସେମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଏହିପରି ଲୋକ ହୃଦୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ପରିଷ୍କାର ଏବଂ ଅତି ବୁଦ୍ଧିମାନ |

ସବୁଜ ରଙ୍ଗ- ଯଦି ତୁମର ପ୍ରିୟ ରଙ୍ଗ ସବୁଜ, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମେ ପୃଥିବୀ ସହିତ ଜଡିତ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣନ୍ତି ଏବଂ ଏହିପରି ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା ହେଉଛି ଯେ ଏହି ଲୋକମାନେ ଜୀବନରେ ଯେତେ ସଫଳ ହୁଅନ୍ତି ନା କାହିଁକି | କାହାକୁ ଛୋଟ ବୋଲି ଭାବ ନାହିଁ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏକ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଭଳି ବ୍ୟବହାର କର |

କଳା ରଙ୍ଗ – ଯଦି ଆପଣ କଳା ରଙ୍ଗ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଯେ ଆପଣ ରକ୍ଷଣଶୀଳ ପ୍ରକୃତିର ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଶୀଘ୍ର କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ଅତି ଶୀଘ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହୁଅନ୍ତି |

ଧଳା ରଙ୍ଗ- ଯଦି ଧଳା ରଙ୍ଗ ତୁମର ପ୍ରିୟ, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ତୁମେ ଜଣେ ଦୂରଦୃଷ୍ଟି ସମ୍ପନ୍ନ ଏବଂ ଆଶାବାଦୀ ପ୍ରକୃତିର ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ତୁମେ ଏପରି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଯୋଜନା କର ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଧଳା ରଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଏକ ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ଲୋକମାନେ ଏହି ଉପାୟରେ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ଅଟନ୍ତି |

ନାଲି ରଙ୍ଗ- ଯଦି ଆପଣ ଲାଲ ରଙ୍ଗ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଜଣେ ଅତି ଆକର୍ଷଣୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସର୍ବଦା ଭିଡ଼ରୁ ଅଲଗା ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ସହିତ ସେମାନଙ୍କର ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ସ୍ୱଭାବ ରହିଥାଏ | ସୂଚନା ହେଉଛି ଶୀଘ୍ର ତିଆରି ହୋଇଛି ଏବଂ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ପ୍ରେମକୁ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି |

ବାଦାମୀ ରଙ୍ଗ – ଯଦି ଆପଣ ବାଦାମୀ ରଙ୍ଗ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ପୃଥିବୀ ପ୍ରକୃତିର ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମୀ ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କାରଣରୁ ସେମାନେ ଶୀଘ୍ର ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଏବଂ ନମ୍ର ପ୍ରକୃତିର ଲୋକମାନେ |

ନୀଳ ରଙ୍ଗ – ଯଦି ଆପଣ ନୀଳ ରଙ୍ଗ ବାଛିଛନ୍ତି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ବହୁତ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସରଳ ଜିନିଷ ଅପେକ୍ଷା ଆକର୍ଷଣୀୟ ଜିନିଷ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସେମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ କରନ୍ତି |

ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗ – ଯଦି ଆପଣ ବାଇଗଣୀ ରଙ୍ଗ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଆପଣ ଜଣେ ଦୂରଦୂରାନ୍ତର ପ୍ରକୃତିର ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଉପକାରିତାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ବର୍ତ୍ତମାନର ଦିନକୁ କିପରି ଭଲ ଭାବରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବେ ଜାଣନ୍ତି |

ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗ- ଯଦି ତୁମର ପ୍ରିୟ ରଙ୍ଗ ହଳଦିଆ ହୁଏ ତେବେ ତୁମେ ବହୁତ ଖୁସିର ପ୍ରକୃତିର ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ନିଜ ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ରହନ୍ତି ଏବଂ ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ସର୍ବଦା ସକରାତ୍ମକ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *