April 12, 2024

Odia Express

News For Public

୨୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୧୧ ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୭ଟି ରାଶି ପାଇଁ ବଡ ଖୁସି ଖବର ମିଳିବ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଟକି ରହିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଖୁସି ସମୟ ବିତାଇବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କିଛି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ତୁମକୁ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବୃଥା ଭାବ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ପଡୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଜିନିଷ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଉପରେ ଆପଣ ବହୁତ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଖାଦ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କର ବଜେଟ୍ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆଜି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ | କିଛି ଛୋଟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ନିଜ ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଯଥାସମ୍ଭବ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବ | ଆଇନଗତ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ହଠାତ୍, ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଉନ୍ନତ ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ପାଇବେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ | ଘରୋଇ ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ବିରତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଗତି ଥାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ହାସଲ ହେବ | କିଛି ବିଷୟରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନଙ୍କର ଶୁଭ ଦିନ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କୁହାଯାଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଧିକ ଲାଭ କରିପାରିବେ | ବିଦେଶରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ମଧ୍ୟମ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ କିମ୍ବା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *