March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୧ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମାସ ର ଆରମ୍ଭ ରେ ଏହି ରାଶି ବଡ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ

ମେଷ : ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ | ଆଜି ଏହିପରି କିଛି ଜିନିଷ ପ୍ରକାଶ କରାଯାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେବ | ତାରାମାନେ ତୁମର ଧାରଣା ସମାପ୍ତ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର କିମ୍ବା ସୂଚନା ଦେଇ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଶକ୍ତି ମଧ୍ୟ ପାଇବେ |ଲୋକଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଯଦି କୌଣସି ରୋଗ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ଭଲ ହୋଇପାରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ ଟଙ୍କା ସହିତ ତୁମେ ଅଟକି ଯାଇପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଗତ କିଛି ଦିନ ଧରି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଥିବା ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଏହା ଭଲ ଅଟେ | କାହାକୁ ତୁମର କଥା କହିବାକୁ ବାଧ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ନାହିଁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଏହାର ବିପରୀତ ଭୋଗିପାରନ୍ତି |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ଏହାର ପ୍ରୟାସରୁ ସୁଖ ପାଇବ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଚାକିରିର ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁମେ ଶାନ୍ତି ପାଇବ | ଆପଣ ଯେକ କୌଣସି ପୁରସ୍କାର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ସେଠାରେ ଯୋଗଦେଉଥିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହଯୋଗ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ମିଳିବ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଯୋଜନା ଗୁପ୍ତ ରଖ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଆପଣ କିଛି ବିନିଯୋଗ ପରାମର୍ଶ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଜରୁରୀ | ଆପଣ କିଛି ନକାରାତ୍ମକ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନ ପାଇବା ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ନକାରାତ୍ମକତା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ପୂର୍ବରୁ ଘଟିଥିବା ଏକ ଭୁଲର ଫଳାଫଳ ଆପଣ ପାଇପାରିବେ

ମିଥୁନ : ଏହି ଦିନ ମିଥୁନ ରାଶିରେ ହଠାତ୍ ଏକ ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ, କେବଳ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନଗୁଡିକର ଏପରି ଉତ୍ତର ପାଇବେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଖୋଜୁଥିଲେ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ସମାପ୍ତ ହେବ | ରୁଟିନ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଲାଭ ଏବଂ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଯାହା ସହିତ ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଯାହାର ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା କାମ ବିସର୍ଜନ କରିବା ପରେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ମନରେ ସାମାନ୍ୟ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଉଭୟ ଘରେ ଏବଂ ଅଫିସରେ ଏକ ଅସୁବିଧାଜନକ ପରିବେଶ ହୋଇପାରେ, ସାବଧାନ |

କର୍କଟ : ଆପଣ ଦିନସାରା ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଯେକୌଣସି ବିନିଯୋଗ, ଅତିରିକ୍ତ ଆୟ କିମ୍ବା ଟଙ୍କା କାହାଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିପାରିବ | ଆଜି, ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିବେ | ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରିବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ପ୍ରେମ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ | କିଛି ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଏକାଠି ସମୟ ବିତାଇବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଏପରି ପରିବେଶଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ କାହା ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ : ତୁମେ ଯାହା ବି କାମ କର, ତୁମେ ଏଥିରୁ କିଛି ଲାଭ ପାଇବ, ଏହା ସହିତ ତୁମେ ଏହି କାମରୁ ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବ | ଅଫିସରେ ବିତାଇଥିବା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରେ | ଅଫିସରେ କିଛି ବିଶେଷ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ | ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବା ପରେ ସୁଖ ଆସିବ | ଆଜି ଆପଣ ଏକାଥରକେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ପୁରୁଣା ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକର ମୁକାବିଲା ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ନୂତନ ଧାରଣା ପାଇବ | ଆପଣ ଏପରି ଏକ ନୂତନ ଜିନିଷ ଶିଖିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତାକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ଏବଂ ଏଥିରେ ବହୁ ପରିମାଣରେ ସଫଳ ହେବ | ମୋ କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ, ତୁମେ ତୁମର ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ମନେ ରଖିବ | କୌଣସି ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ନୁହେଁ | ଭାବପ୍ରବଣ ଦୁର୍ବଳତା କିମ୍ବା ଶୂନ୍ୟତା ଅନୁଭବ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜିଦ୍ଖୋର ହୋଇପାରନ୍ତି |

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶିର ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଟେନସନ ସୋମବାର ଶେଷ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ନିଜ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବୁ | ଆବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଉଭୟ ସମାଜ ଏବଂ ପରିବାର କ୍ଷେତ୍ରର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ହଠାତ୍ ଭ୍ରମଣ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଦିନଟି ହସିବା ଏବଂ ଥଟ୍ଟା କରିବାରେ ଅତିବାହିତ ହେବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହେବେ | ସହଭାଗୀତାରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କ ମନୋବଳ ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କର ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ବିଚିତ୍ର ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଟିକେ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସୋମବାର ଚନ୍ଦ୍ରର ଭଲ ସ୍ଥିତିରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ମନ ସହିତ ଅଧିକ ମଧୁର କଥା କହି ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବେ | ତୁମେ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ପାଇବ | କ୍ୟାରିୟର ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣ ସଠିକ୍ ସମୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶକ୍ତି ପାଇବେ ଏବଂ ନିଜକୁ ପ୍ରମାଣ କରିବେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଦେଖାଇବେ | ଆପଣ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାରଙ୍କ ଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ, ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ମଧ୍ୟ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ବେରୋଜଗାର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ | କୌଣସି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭେଟିବ | ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍, କମ୍ପ୍ୟୁଟର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଇଲେକ୍ଟ୍ରୋନିକ୍ ସାମଗ୍ରୀ କିଣନ୍ତୁ ନାହିଁ

ଧନୁ ରାଶି : ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ଅଟକି ଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରିବ | ଆଜି ତୁମ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ କଥା ଶୁଣିବା ଉଚିତ୍ | ତୁମର ପସନ୍ଦ ସ୍ଥିର କରିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ବିବାଦ ପରେ ଭାବନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଭଲ ଏବଂ ବ୍ୟବହାରିକ ଉପାୟ ଏବଂ ଧାରଣା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଆସିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହୋଇପାରେ |ଅଧିକାଂଶ ଜିନିଷ ନିଜେ ସମାଧାନ କରିବ | ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ସାଥୀ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ସାଥୀ ସହିତ ସପିଂ ହେବ, ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ମନୋବଳ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟରେ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଜୀବନରେ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଛି ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଘଟୁଛି | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ | ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଭୂଲମ୍ବ ଭ୍ରମଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ହୋଇପାରେ | ବହୁତ କାମ ମଧ୍ୟ ହେବ | ଦୂର ସ୍ଥାନରୁ ଆସିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରହିପାରିବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଶିଖିବେ | ଯେକୌଣସି ଚିନ୍ତାରୁ ମଧ୍ୟ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ ହୋଇଗଲେ, ଏହା ଭଲ ହେବ | ଥକ୍କାପଣ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟର ଏବଂ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଯାହା ଭାବୁଛ, ତୁମେ ଯାହା ବି କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବ | ଆପଣ କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ସଠିକ୍ ସମୟରେ ସଠିକ୍ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ସାଥୀରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରୁ ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ମନରେ ଅଶାନ୍ତି ଦେଖାଦେବ | ଆଜି, ବିନା ଇଚ୍ଛାରେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଗୋଟିଏ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ର ଲୋକମାନେ ସୋମବାର ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଏହିପରି କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ଯୋଜନା କରିବା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଏକ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ ଯୋଜନା ଆଜି ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | | ଧନର ଲାଭ ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି | ଯେଉଁମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ନେବାକୁ ପଡିବ, ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ପୁନରୁଦ୍ଧାର କରିପାରିବେ | ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଥାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର କିମ୍ବା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସହିତ ଜଡିତ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ନିଆଯାଇଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତିଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି କିଛି ଘଟଣା ହଠାତ୍ ହୋଇପାରେ | ପିସ୍ ଲୋକମାନେ ନିଜ ନିଜ କଥାବାର୍ତ୍ତା କିମ୍ବା ଯୋଜନାରେ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *