March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୩ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଖୁସି ଖବର

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସଫଳତାର ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର କମ୍ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ମାର୍କେଟିଂ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ଯେକୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ପାଇପାରିବେ | ବିଦେଶୀ କମ୍ପାନୀଗୁଡିକରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଜନମାନେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ, ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିଫଳର ଭାଗ୍ୟ ଆଜି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଲାଭଦାୟକ କାହାକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ତୁମକୁ କିଛି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ସଫଳ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରା: କନ୍ୟା ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନର ପରିସ୍ଥିତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥ କରିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମର ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା କାମ ସରିଯିବ | ଛାତ୍ରମାନେ କ୍ରୀଡ଼ାରେ ଅଧିକ ମନ ପାଇବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଅଧ୍ୟୟନ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନିକଟ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଟଙ୍କା ସୁବିଧା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଉତ୍ସାହିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |ଘରେ ଯେକୌଣସି ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କର ବହୁତ ଭଲ ସ୍ୱଭାବ ରହିବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମାନ ରହିବ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଏଥର ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କ ଧ୍ୟାନକୁ ଏଠାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ମନରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ରୋକିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବେ | ତ୍ରୁଟିପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଯଦି କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କାହାକୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ତୁମେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ଶରୀରରେ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବାସିନ୍ଦା ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *