March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶିକୁ ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର ମିଳିବ

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯଥାସମ୍ଭବ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଭଲ ଡିଲର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଉପହାର ଆଣିଛି | ମନରେ ଖୁସିର ଅନୁଭବ ହେବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଯେଉଁମାନେ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଆପଣ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ପାଇଁ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟାଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବ | ଆଜି ତୁମେ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ସବୁକିଛି ହାସଲ କରିପାରିବେ | ଅତ୍ୟଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ସଫଳତାର କିଛି ନୂଆ ସମ୍ଭାବନା ଆସିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଖୋଲା ମନ ସହିତ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତି | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ଲାଭଦାୟକ କାହାକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ କୌଣସି ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ସାମ୍ନା ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ, ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯିବ | ତୁମର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଭଲ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଦୃଢ ଭାବରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମ ବାପାଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଛୋଟ ଲାଭ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭାର ଲୋକଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ। ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଅଧିକ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ସଫଳତାର ଅନେକ ନୂଆ ସମ୍ଭାବନା ମିଳିପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ, ମନରେ ଅଧିକ ଟେନସନ ହେବ | ଘରେ ବୟସ୍କ ବୟସ୍କଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାକୁ ହ୍ରାସ କରିପାରେ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାରେ ତୁମର ହୃଦୟ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *