April 24, 2024

Odia Express

News For Public

୭ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ନିଜ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖ | ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ | ଯଦି ସମ୍ପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ବିଷୟ ଚାଲିଛି ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ, ଆପଣ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପାଳନ କରିବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆୟରେ ବିପୁଳ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସମସ୍ତେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଅଧିକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କିଛି କରିବାର ଆତ୍ମା ​​ତୁମ ଭିତରେ ରହିବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମେ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ପରିଚୟରୁ ଧନର ପରିମାଣ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ପଥ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ର ଦେଶବାସୀ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୋଜଗାରର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିପାରେ | ଜମି ଏବଂ ନିର୍ମାଣ ସହ ଜଡିତ ସପିଂ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଯୋଜନାରୁ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ ଗରିବ ଏବଂ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବେ | ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ନୁହେଁ | ମନରେ କୌଣସି ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଏହିପରି ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଭଲ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭ୍ରାନ୍ତ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଦିନଗୁଡ଼ିକ ଯଥେଷ୍ଟ ଭଲରେ ଗତି କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯଥାସମ୍ଭବ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଆସିପାରେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ତୁମ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନଙ୍କର ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ଚୂଡାନ୍ତ କରିପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *