March 2, 2024

Odia Express

News For Public

୧୬ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶିକୁ ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର ମିଳିବ

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମେ ଅପାରଗତାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ମନର ଇଚ୍ଛାକୁ ସୀମିତ ରଖନ୍ତୁ | ସଞ୍ଚୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ସରକାରୀ ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି କଠିନ ଦିନ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଉତ୍ତେଜନା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ହଠାତ୍, ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ପ୍ରଚାର ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ | ଟଙ୍କା କାରବାର କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଣେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶେଷ ହେବ | ତୁମର ଉଦ୍ୟମ ସହିତ ତୁମେ ଅତି କଷ୍ଟଦାୟକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଦୃଢ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଉଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିଣିବା ପାଇଁ ମନସ୍ଥ କରିପାରିବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଫିସରେ, ବସ୍ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ହେବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ନଚେତ୍ କେହି କାହା ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶ୍ରମିକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭଲ ଖବର ହେଉଛି ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ମିଳିପାରିବ | ଚିନ୍ତା ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶେଷ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ର ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ କାମ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ସଫଳତା ଦେଖିପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରିବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାନ୍ତି | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ସୁଖଦ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ଦକ୍ଷତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବ | ତୁମର କାମରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ତୁମେ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବ, ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି, ଯେକୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଜିତିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କିଛି ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ନଜର ରଖିପାରିବେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *