April 12, 2024

Odia Express

News For Public

୧୭ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୧୧ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କାଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୬ ଟି ରାଶି ବଡ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ମେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ କିଛି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଦାୟିତ୍  ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ଆପଣ ସେଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପିଲା ସହିତ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଦାନରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ତାରାଗୁଡ଼ିକ ଉଚ୍ଚ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ, ତେଣୁ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କରିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ସେହି ଅନୁସାରେ ଫଳ ପାଇବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ସଫଳତା ପାଇଁ ନୂଆ ସୁଯୋଗର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରାଯାଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାମାନ୍ୟ ଉଦାସୀନ ମନୋଭାବ ପାଇବେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଜୀବାନାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ଅଧିବାସୀମାନେ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ନବାଗତମାନଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁମାନେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଉପରେ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ଅନେକ ଯୋଜନାରେ ଉତ୍ତମ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଘର-ପରିବାରର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ଆପଣ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତର ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ଆପଣ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଗର୍ବିତ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମିଆଁଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କୁ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍, ଅପାରଗତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ କରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ | ଆପଣ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *