୨୨ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ ଟି ରାଶି ବଡ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଘରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟର ଦେଶବାସୀ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ ନକରିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ଛୋଟ ବିଷୟ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ପ୍ରକୃତି ଠିକ୍ ନୁହେଁ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣ କୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆସିବ | ଧନ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ଦେଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା କମ୍ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି, କର୍କଟ ରୋଗର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ସୁବିଧା ପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ଆମେ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବୁ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ। କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ପୁନର୍ବାର ଦେଖା ଦେଇପାରେ, ଯାହା ଉପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଅସୁବିଧାରେ ଦେଖାଯିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ନାଗରିକମାନେ ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହେବ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଭ୍ରମଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସମସ୍ୟା ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ କୁହାଯାଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଭଲ ଆଚରଣ ଖରାପ ଅବସ୍ଥାକୁ ନେଇପାରେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହା ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବ | ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ସରକାରୀ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ କାହା ସହିତ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରି ଆପଣ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | କିଛି ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତି ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବିଦେଶରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିବେ | ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଜାଣିବାର ଇଚ୍ଛା ଜାଗ୍ରତ ହୋଇପାରେ | ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଗ୍ୟତା ଏବଂ ଅଭିଜ୍ଞତା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ନଚେତ୍ ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାମାନ୍ୟ ଗରମ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହୋଇପାରିବ | କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | କର୍ମା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *