୨୩ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ବଡ ଖୁସି ଖବର

ମେଷ : ମଣିଷ ଲୋକମାନେ କିଛି ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭୁଲିଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁମାନେ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ |କୌଣସି ଆଘାତ କିମ୍ବା ରୋଗ ଦ୍ୱାରା ବାଧା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ବାଣିଜ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉତ୍ତମ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋଜଗାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଖରାପ ସଙ୍ଗଠନଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆୟ ଉତ୍ସ ହାସଲ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଜଳମଗ୍ନ ପରିମାଣ ମିଳିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ହେବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ବଜାୟ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଜଣେ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ସମସ୍ତ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ହଠାତ୍ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଥାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ସାମାନ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଜଣେ ସତସଙ୍ଗର ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ତୁମର କୌଣସି କାମ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ଦୁଖଦ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ | ରୋଜଗାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନର ଦେଶବାସୀ ସାଧାରଣତ ସେମାନଙ୍କ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଶୀଘ୍ର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଲାଭ ସୁଯୋଗ ପାଖେଇ ଆସିପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମର୍ଥନ କରିବ | ପଡ଼ୋଶୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଗର୍ବିତ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ଲୋକମାନେ ସମ୍ପତ୍ତିର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଶୁଭ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବେରୋଜଗାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ରୋଜଗାର ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରଗତିର ରାସ୍ତା ପକ୍କା ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟୀକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକଙ୍କୁ ଯୁଦ୍ଧ ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣ ବଦଳିପାରେ | ହଠାତ୍ ଦୁଖଦ ଖବରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିବ | ମୂର୍ଖ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ତତ୍ପରତା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଏହି ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ପାଇପାରେ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *