March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୨୪ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ପାଇଁ ରାହିଛି ଶୁଭ ଖବର

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ନିଜ କାମରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ପଛକୁ ଯାଅ ନାହିଁ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଅଫିସରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଯୋଗ କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ହଠାତ୍, ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣ ଏକ ସୁଖଦ ବାର୍ତ୍ତା ପାଇପାରିବେ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଟିକିଏ ଯତ୍ନ ନିଅ | ପାଗ ବଦଳିବା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି  ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | ସ୍କିମ୍ ଅଧୀନରେ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଲାଭ ପାଇବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟରେ ଦସ୍ତଖତ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପଢନ୍ତୁ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କିଛି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସୁଛି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ଭଳି ମନେହୁଏ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହେବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ଼ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ହାତରେ ରଖିବେ | ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମନର ନିରାଶା ଦୂର ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଦିନ ହସ ଏବଂ ସୁଖ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଭୋଜନ ଉପଭୋଗ କରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପୁରସ୍କାର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି କଠିନ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ହେବ | ଲାଭ କମ୍ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସୁବିଧା ଦେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, କିନ୍ତୁ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ଼ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ସମସ୍ତେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସରକାରଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଶାଶୁଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରୁ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଖଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ ନାହିଁ | ତୁମ ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ତୁମର କାମରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘର ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୃଢ଼ ରହିବ। ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ସମାଜରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କାହା ସହିତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *