February 24, 2024

Odia Express

News For Public

୨୫ ଏପ୍ରିଲ ୨୦୨୧ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୬ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ବଡ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ନେବା ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପତିସାଥୀ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ବିବାହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅନେକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟଙ୍କା ଲାଭ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ହଠାତ୍ ତୁମେ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟି ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ, ଶବ୍ଦ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସାମାନ୍ୟ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଶୁଭ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନ ସେମାନଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମର୍ଥିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ବାଣିଜ୍ୟର ଗତି ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ସୁରକ୍ଷିତ କରିବାରେ ତୁମେ ସଫଳ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଚିନ୍ତାଜନକ ଦିନ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ଜଣେ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ସଂଯମତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ଛୋଟ ଭୁଲ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ବିବାହିତ ସଂପର୍କରେ ନବଜୀବନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଭଲ ଚୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଫ୍ୟାଶନ ଡିଜାଇନିଂ ଛାତ୍ରମାନେ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିଲା ତୁମକୁ ମାନିବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଘରେ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ କିଛି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିନିଯୋଗ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଥର ପରିମାଣରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିଥିବା ଜଣାପଡିଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର କାମ ବିଷୟରେ ତୁମେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସଚ୍ଚୋଟ ହେବ | ଆପଣ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ଈଶ୍ୱର ଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *