September 25, 2023

Odia Express

News For Public

ସ୍ୱପ୍ନରେ ମୟୁର ଦେଖିବା ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ କି ଅଶୁଭ – ହେଇପାରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବଡ ବଦଳ – ମୟୁର ସ୍ୱପ୍ନର ଫଳ ଜାଣନ୍ତୁ

ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣ ବ ଜାଣିକି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ କି ସ୍ୱପ୍ନରେ ମୟୁର ଦେଖାଯିବ ହୋଇଥାଏ କେତେ ଶୁଭ ଆଉ କେତେ ଅଶୁଭ।ସାଙ୍ଗମାନେ ସ୍ୱପ୍ନ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆସିଥାଏ।ବହୁତ ଏମିତି ସ୍ୱପ୍ନ ଥାଏ ଯାହା ଭଲ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ବହୁତ ହୋଇଥାଏ ଖରାପ।ସ୍ୱପ୍ନ ଆମ ଭବିଷ୍ୟତରେ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ଭଲ ଏବଂ ଖରାପ ଘଟଣାର ସଂକେତ ଦେଇଥାଏ।ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ରାତିରେ ଅସୁଥିବା ସ୍ୱପ୍ନ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେବୁ।ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ବି ସ୍ୱପ୍ନରେ ମୟୁର ଦେଖାଯାଏ ତାହେଲେ ଏହା ବହୁତ ହି ଶୁଭ ମନାଯାଇଥାଏ।ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ମୟୁର ଏବଂ ମୟୂରୀର ଯୋଡ଼ା ଦେଖାଯାଏ ତାହେଲେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ପାଇଁ ଭଲ ସଂକେତ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ଖୁସିର ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ଦେଇଥାଏ।

ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ମୟୁର ତାର ପଛ ପରକୁ ଖୁମ୍ପୁ ଥିବାର ଦେଖନ୍ତି ତାହାଲେ ଏହା ବହୁତ ହି ଖରାପ ସ୍ୱପ୍ନ ହୋଇଥାଏ।ଏଥିରୁ ଏହି ସଂକେତ ମିଳିଥାଏ କି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ମୋକଦମା ଚାଲିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ।ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ମୟୁର ଥୁଣ୍ଟରେ କିଛି ଦେଖାଯାଏ ତାହେଲେ ଏହା କୁହାଯାଏ କି ଏହା ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ୱପ୍ନ ନୁହେଁ।ଯଦି ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ଏକ କୃଷକ ଦେଖିଥାଏ ତାହେଲେ ଏହା ତାହା ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହୋଇଥାଏ ଏବଂ ଏଥିରୁ ତାକୁ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିଥାଏ କିନ୍ତୁ ଯଦି ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ ଆଉ କିଏ ଦେଖିଥାଏ ତାହା ପାଇଁ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇଥାଏ।

ସାଙ୍ଗମାନେ ମୟୁର ଯେବେ କୌଣସି ଗଛରେ ବସିଥିବା ଅଥବା ନାଚୁଥିବାର ଦେଖିବେ ତାହେଲେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ଶତ୍ରୁ ଠାରୁ ବହୁତ ବଡ଼ ବିପଦ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଯଦି ଏହି ସ୍ୱପ୍ନ କେହି ରୋଗୀ ଦେଖିଥାଏ ତାହେଲେ ସେ ବିନା ଔଷଧରେ ଭଲ ହୋଇପାରେ।ଯଦି କୌଣସି କଏଦୀଙ୍କୁ ମୟୁର ନାଚୁଥିବାର ଦେଖାଯାଏ ତାହେଲେ ତାହାର ଅର୍ଥ ଏହା କି ତାକୁ ଆଜାଦି ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ମିଳିପାରେ।

ତ ସାଙ୍ଗମାନେ ଏହା କିଛି ମୟୁର ସହ ଯୋଡିଥିବା ଏବଂ ମୟୁର ସ୍ୱପ୍ନ ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ସୂଚନା ଥିଲା।ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିଲା ଆମକୁ ନିଶ୍ଚୟ କହିବେ ଏବଂ ନିଜ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରିବେ।କଣ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଗରୁ ମୟୁରର ସ୍ୱପ୍ନ ଆସିଛି ତାହେଲେ ତାହା ଆମ ସହ ନିଶ୍ଚୟ ସେୟାର କରିବେ।ନମସ୍କାର।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *