April 12, 2024

Odia Express

News For Public

୧ ମେ ୨୦୨୧ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – ,ଏକିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଆଜି ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସହଭାଗୀତାରେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ, ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ସମସ୍ତେ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ କରୁଥିବା ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ, ଆପଣ ପରସ୍ପର ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଟିକିଏ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | କିଛି ଲୋକ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନର ଯେକୌଣସି ବିଷୟରେ ଏକ କାହାଣୀ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଦୂରତା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ର ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବାର କ୍ଷମତା ରଖିଛି | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ସମ୍ପତ୍ତିର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ଭାଗ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଗୌରବ ରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ସଫଳତାର କିଛି ବଡ଼ ସମ୍ଭାବନା ପାଇପାରିବେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ହାସଲ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଭାଗ୍ୟ ବହୁତ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ରହିବ। ଆପଣ କିଛି ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବେ | ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହେବ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଘରର ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବସେଇବା ପାଇଁ ତୁମେ ଟିକିଏ ଅଧିକ କାମ କରିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ଦେଖନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆପଣ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ତୁରନ୍ତ ଲାଭ ପାଇବ ନାହିଁ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ବିତାଇବେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ। ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ବିବାହିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କର ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ରହିପାରେ | ଘରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ସହିତ ଲୋକମାନେ ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯେକୌଣସି ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଋଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଛି ତେବେ ଏହା ସମାପ୍ତିର ରାଶି ଅଟେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜଣେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ, ଆପଣଙ୍କୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଛିଡା ହେବେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମର ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସୁଖର ସଙ୍କେତ ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦୃଢରହିବେ | ଯେଉଁମାନେ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *