June 19, 2024

Odia Express

News For Public

୩ ମେ ୨୦୨୧ ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବଡ ଖୁସି ଖବର ରହିଛି

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ଯିବାର ଉପାୟ ଅଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ସଂଯୋଗ ସ୍ଥାପନ କରାଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ମହାଦେବଙ୍କ କୃପା ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଆଣିଦେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏଥର ଠିକ୍ ମନେ ହେଉଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ନ ଯିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କୌଣସି ବିଷୟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ତୁମ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଫଳତା ଆଣିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ଆପଣ ପାଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ର ରାଶିଫଳ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଭଲ ଲାଭର ସମଷ୍ଟି ଅଟେ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯାନ ଆନନ୍ଦ ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଜଣେ ନିକଟ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଦିନଟି ସନ୍ତୋଷଜନକ ହେବ | ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଲିବ୍ରାର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଆପଣ ବହୁ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଠିନ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନ କରିବା ବହୁତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ହଠାତ୍ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ କିଛି ବଡ କରିବାକୁ ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ତୁମେ ତୁମର ଅଟକିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବେ, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ବୁଲିବା ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ପ୍ରମାଣ କରିବେ | ମହାଦେବଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହାତ ରଖିଛନ୍ତି ସେହି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରଗତିର ପଥ ହାସଲ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସିନିୟରମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆମକୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଯଦି ଯାତ୍ରା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁ ପରିମାଣରେ ନ୍ୟାୟଯୁକ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଭଲ ପାଅ, ତେବେ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଧାର୍ମିକ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *