June 19, 2024

Odia Express

News For Public

୬ ମେ ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇଁ ବଡ ବିପଦ ରହିଛି

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ହଠାତ୍ ଟେଲି-ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଏକ ସୁଖୀ ଘର-ପରିବାର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର କମ୍ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସତସଙ୍ଗ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ମିଳିବ | ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ହାସଲ ହେବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ | ଧନ ପଥରେ ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ମନ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଜଣେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମର ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ମନର ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆମେ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସାମ୍ନା କରିପାରିବା | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ଆଜି କୌଣସି ବିପଦ ନେବାକୁ ସାହସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆୟ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଚାଲିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ର ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ଦୂରରୁ ସୁଖଦ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହା ଫଳରେ ଘରେ ବୁଲିବା ହେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | କିଛି ବଡ କରିବାକୁ ତୁମେ ତୁମର ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କୁମାରୀ ରାଶି ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଶୀଘ୍ର ଏକ ଚାକିରି ନଷ୍ଟ କରିପାରେ ଏବଂ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ମିଶ୍ରିତ ଫଳ ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମିଳିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ତୁଳା ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ପ୍ରାୟ ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ | ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଘର ବାହାରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ | ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ଦେଖାଯାଉଛି ତୁମେ ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇଛ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ସମସ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଛିଡା ହେବେ | କୋର୍ଟକୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରହିବ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଅନ୍ୟର ଯୁଦ୍ଧରେ ପ୍ରବେଶ କର ନାହିଁ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଦୂରତା ରଖ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧିର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିକୁ ସେମାନଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ସାମଗ୍ରୀକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଦେଶବାସୀ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଅଛି | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଫେରସ୍ତ ଫେରସ୍ତ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସମୟ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ଅଫିସରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବଢେଇବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବ | ଅଫିସର ଶ୍ରେଣୀର ଦେଶବାସୀ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *