March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୮ ମେ ୨୦୨୧ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇଁ ବଡ ଖୁସି ଖବର ରହିଛି ଆଜିର ଦିନରେ

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ସକ୍ରିୟ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସମସ୍ତେ ଅଫିସରେ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ। ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଆଣିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ଫଳ ଦେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | କୌଣସି ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ବାଣିଜ୍ୟର ଗତି ତୀବ୍ର ହେବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସରେ ଅସ୍ଥିର ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ର ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ନିଜ ବ୍ୟବସାୟରେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ତୁମେ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନଟି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଅଳସୁଆରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଅଧିକ ଚାପ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାମ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଛାଡିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ତୁଳା ରାଶି :ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ହୁଏତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଆଣିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ଜଣାପଡିଛି | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଶାନ୍ତିରେ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସମସ୍ତ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ତୁମର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପୂଜାପାଠ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ ହେବେ। ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ଆପଣ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଚାଲିଛି, ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସୁବିଧା ଦେଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କୋର୍ଟର ମାମଲା ବାହାରେ ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ସୁନ୍ଦର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ସଠିକ୍ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ଘର କିଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଘରର ବୟସ୍କ ବୟସ୍କମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଏହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *