March 2, 2024

Odia Express

News For Public

୯ ମେ ୨୦୨୧ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ପାଇଁ ବଡ ବିପଦ ଆସିବ

ମେଷ : ମେଷମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକେ ନର୍ଭସ ଦେଖାଯିବେ | ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଋଣ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନର ମୋଡ଼ରେ ଅନେକ ବାଧା ଆସିବ, ଯାହାକୁ ତୁମେ ଦୃଢ ଭାବରେ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଖୋଲିପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ | ଘରର ବୟସ୍କ ବୟସ୍କମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଏହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜଣେ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ |ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଏକ ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏହାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାଟକୋଙ୍କୁ ଭେଟିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି, କର୍କଟ ରାଶି ଶାରୀରିକ ଭାବରେ ଯଥେଷ୍ଟ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏକ ବଡ ଘରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଦେଶବାସୀ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ଭଲ ଆଚରଣରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଭୁଲ ପଥରେ ଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରାଯିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ପ୍ରେମ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ସୁନ୍ଦର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଭା ଲୋକଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସମସ୍ତେ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଖାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମର୍ଥନ କରିପାରିବେ | ନବାଗତମାନଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ରହିବ | ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ଘରର ଯେକୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉଦାସ ହେବେ। ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ମୋର ପ୍ରିୟ ସହିତ ମୋର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ବିବାହ ମାମଲା ଆଗକୁ ବଢିବ

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଦିନ ବିତାଇବେ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ରୋଜଗାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ମୂଲ୍ୟବାନ ଉପହାର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଚାପରେ ଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବେ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅନ୍ୟଥା ଆର୍ଥିକ ଦୃଢତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଯାନର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *