June 19, 2024

Odia Express

News For Public

୧୧ ମେ ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ଖୁସି ଖବର

ମେଷ : ମଣିଷ ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ତୁମକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ, ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଆଣିପାରେ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ବୋଲି ମନେହୁଏ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଦୀର୍ଘ ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବେ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାମାନ୍ୟ ଉଦାସୀନ ମନୋଭାବ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଉପରେ ଆପଣ ବହୁତ ନିରାଶ ହେବେ | ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ଟଙ୍କା ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ। ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ଆସିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବେ | ତୁମେ ଯେକୌଣସି କାମରେ ହାତ ରଖ, ତୁମେ କେବଳ ଏହାକୁ ଶେଷ କରିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀଙ୍କଠାରୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିପାରେ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଘରେ ହଠାତ୍ ସିଂହଙ୍କ ଆଗମନ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି କାମ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି :କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ହେବ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିପାରିବ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ। କାହାକୁ ପଇସା ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପ୍ରତ୍ୟାହାର କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | କିଛି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | କୋର୍ଟ ଅଦାଲତରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକ ଆଜି ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ନିବୃତ୍ତ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରର ଜଣେ ଭେଟେରାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ, କିନ୍ତୁ ତୁମେ ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରୁନାହଁ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନେ ତୁମକୁ ମାନିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ ପୂଜାପାଠ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ | କାମ କରିବାରେ ଆପଣ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଅପବ୍ୟବହାରରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଜୀବନ ପାଇବେ | ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ସେୟାର ବଜାର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ମଧ୍ୟ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *