March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୧୪ ମେ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶିକୁ ରହିବ ଦୁଃଖର ଦିନ

1 min read

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଲୁକ୍ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ତୁମେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟି ପାରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚର ବଜେଟ୍ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେତିକି ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶି ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁ ପରିମାଣରେ ଭଲ ରହିବ | ବାପାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଯେକୌଣସି ଅଟକି ଯାଇଥିବା କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କକୌଣସି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ଧାରଣାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ଦେଶବାସୀ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ଏବଂ ଉଷ୍ମ ରହିବ | ଅଧିକ ତେଲ ଏବଂ ମସଲା ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପେଟ ଜନିତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଚାଲିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୁଝିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଆପଣ ଅନେକ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଟେନସନ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସରକାରୀ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ହଠାତ୍ ରୋଜଗାର ଦ୍ୱାରା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାଟାକୋଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଜଣକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କରନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବେ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ପାରିବାରିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଆୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକଙ୍କ ଦିନ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ ଉପରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଦୃ। କରିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଭୁମି-ଭବନ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ବିଷୟକୁ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସୁନ୍ଦର ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *