June 21, 2024

Odia Express

Here, There and Everywhere

୧୮ ମେ ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ମହାଦେବ ଙ୍କ କୃପା ରହିବ ଏହି ୫ଟି ରାଶି ଉପରେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ଧନ ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ବୋଲି ମନେହୁଏ | ଯଦି ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ କ debate ଣସି ବିତର୍କ ଅଛି, ତେବେ ଏହା ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଆଇନଗତ ବିଷୟଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ | ତୁମ ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛ | କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ରହିବ | ହଠାତ୍ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ, ତେଣୁ ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବା, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ମୁଁ ଘରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ବିତାଇବି | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡିକ ଠିକ୍ ମନେହୁଏ, କିନ୍ତୁ ପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ କଠିନ ଦିନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅବାଞ୍ଛିତ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଅତିରିକ୍ତ ଅର୍ଥ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ମିଳିବ | ଅନ୍ୟ କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରାଇବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଯେକୌଣସି ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳ ହେବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଶରୀରରେ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେମାନେ ଏହାକୁ ଫେରାଇ ପାରିବେ | ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଥିବା ଦେଖାଯାଏ | ନବାଗତମାନଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଆପଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ତେବେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କରିଥିବା ବିନିଯୋଗରେ ଅନେକ ଲାଭ ମିଳିପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯାନ୍ତି | କିଛି କାମରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ନାହିଁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯେଉଁମାନେ ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ପଦୋନ୍ନତିର ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *