June 19, 2024

Odia Express

News For Public

୨୦ ମେ ୨୦୨୧ ଗୁରୁବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବିପଦ ରହିଛି

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାରେ ଦୃଶ୍ୟମାନ ସଫଳତା ଅଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମର ଲାଭ ଭଲ ହେବ | ଆମଦାନୀ-ରପ୍ତାନି ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଦେଶବାସୀ ବହୁ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାରର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କାହା ସହିତ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଦେବ | ତୁମେ ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ମାତାର ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହସ ଦେବ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ ତେବେ ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ, ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଆଜି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ କରିପାରିବ | ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ସହିତ ବୃହସ୍ପତି ଆଜି ତାଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଅଜଣା ଲୋକଙ୍କୁ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତାଠାରୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ବୀରତ୍ୱ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଜମି କିମ୍ବା ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ, ସେମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ବହୁ ପରିମାଣରେ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅତିରିକ୍ତ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରେ | ଯାହାକୁ ଆପଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ସବୁକିଛି କରିପାରିବେ | ତୁମର ମନ କିଛି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଯେକୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତିରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ଅନ୍ୟଥା ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଗ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଗର୍ବିତ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କାମ କରିବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆର୍ଥିକ ଜରିମାନା ହୋଇପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଥିବା ଜଣାପଡିଛି | କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସଫଳତା ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ତୁମେ ତୁମର ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଖୁସି କରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପାଳନ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଆରାମଦାୟକ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସଗୁଡ଼ିକ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ସଫଳତାର ନୂଆ ସମ୍ଭାବନା ଆସିପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଥିବା ଲୋକମାନେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍ get ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରିରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହାତକୁ ଯାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *