February 26, 2024

Odia Express

News For Public

ଆଜିର ରାଶିଫଳ – ୨୧ ମେ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର – କେମିତ କାଟିବା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି କୁ ବଡ ଖୁସି ଖବର ଦେବେ ମହାଦେବ

1 min read

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଆଜି ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଆପଣ ଏକ ଭଲ ଯୋଜନା ପାଇପାରିବେ | ମୋଟ ଉପରେ, ଏହି ଦିନଟି ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବୃଷ : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଏକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ସମୟ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନବାସୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଶିକ୍ଷା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରୀମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପୁରାତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତାର ଖୁସି ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ତୁମର ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାଟାକୋଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ଯିଏ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଜଣେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ ହେଲେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ପ୍ରେମିକ-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟଙ୍କା ଅଟକି ଯାଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସାଧାରଣ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କୌଣସି ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଖୁସି କରିବ | ଘରେ କୌଣସି ମଙ୍ଗଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ମାର୍କେଟିଂ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଟି ଠିକ୍ ମନେହୁଏ | ଆଜି ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଏଡାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ଅଧିକ ଆୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢେଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ କରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ବୁଝିବା ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ବିଶେଷ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଘରେ ଜଣେ ବୟସ୍କ ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ମନ ଦେବେ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି | କିଛି ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବ୍ୟବସାୟରେ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଖୁସି କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଳିଆ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବଡ଼ ଭାଇଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ପୁରାତନ ବିନିଯୋଗର ବିପୁଳ ଲାଭର ରାଶି ହେଉଛି | ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି ପ୍ରଫେସନାଲମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସାମ୍ପ୍ରତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ବିଚାର କରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *