March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୨୫ ମେ ୨୦୨୧ ମଙ୍ଗଳବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ଖବର ରହିଛି

1 min read

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନର ଆରମ୍ଭ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଆସିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାତାର ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆମେ ହସ ସହିତ ଖେଳିବା ଦିନ ବିତାଇବୁ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ଦୁର୍ଘଟଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଜଣକୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ମନୋବଳ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଜଣେ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଚାକିରିର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଦକ୍ଷତା ସହିତ ଅଫିସରେ ଭଲ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମ ମନରେ ନୂଆ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ପାଇବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର କମ୍ ହେବ | God ଶ୍ବରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଅଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟିକିଏ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିଷୟରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ପାଇବାରେ ସଫଳ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କୁ କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଷ୍ଟକର ମନେହୁଏ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ନିଜ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ନାହିଁ | ତୁମର ଅପାରଗତାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଧନ ସଂଗ୍ରହ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ନିଜ ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରକୃତିର ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆପଣ ଦେଖିପାରନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ | ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକ୍କାପଣର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଉପରେ ତୁମକୁ ରୋକିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ ଦେବେ | ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚତୁରତା ଦେଖାଇ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଖୁସି ଖବର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବହୁତ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ସାଙ୍ଗମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ବେସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦାନ କରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ସାହସ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ | ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଚତୁରତାର ପ୍ରମାଣ ଦେଇ ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ଚାକିରିର ଦେଶବାସୀ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ | ବହୁତ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହ କରିପାରିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କାମ କରିବାରେ ଆପଣ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଅପବ୍ୟବହାର ଉପରେ କିଛି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ରହିବ, ନଚେତ୍ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆଜି ପରିବାର କିମ୍ବା ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *