March 1, 2024

Odia Express

News For Public

୩୦ ମେ ୨୦୨୧ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇବେ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କର ଆଜିର ଲୁକ୍ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ |

ବୃଷ : ବୃଷର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ଉପରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଜମି କିମ୍ବା ଘର କିଣିବା ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅପେକ୍ଷା କର | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ପୂରଣ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଦେଶବାସୀ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଚିନ୍ତା ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ପାଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | କ୍ୟାଟରିଂରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ମନୋବଳ ଦୃଢ ରହିବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଶକ୍ତି ଉପରେ ତୁମେ ସବୁଠାରୁ କଠିନ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ କରିପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପରିଶୋଧ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏହାର ଲାଭ ପାଇବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ରହିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରନ୍ତି | ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ କିଛି ଚାପ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ କଳହ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ହତାଶ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନେ ପରିବାର ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ। ହଠାତ୍ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିପାରେ | ସମସ୍ତ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅଧିକ ଫଳ ଦେବ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ପଦୋନ୍ନତିକୁ ଦୃଢ ରଖନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ତୁମର ଭୂମିକା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବେ। ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ ହେବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ଦେଖାଇ ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଲାଭ ବଢୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନେ ଆଜି ସକାରାତ୍ମକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହର ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ଶାନ୍ତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ମାନସିକ ଚାପରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଂଶଗ୍ରହଣରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରେ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *