March 3, 2024

Odia Express

News For Public

୩୧ ମେ ୨୦୨୧ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୪ଟି ରାଶି ପାଇବେ ଖୁସି ର ବଡ ଖବର

ମେଷ : ମେଷ ରାଶି ଆଜି ଉପକାରୀ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ | ଘରର ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଘରେ ବୟସ୍କମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା ଦୂର କରିବ | ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି କରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବ

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଧନର ଶବ୍ଦ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ଆପଣ କରିଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଚିନ୍ତା ଶିଶୁ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଘର ପରିବାରକୁ ଖୁସି କରିବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ତୁମେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଚିହ୍ନ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣ କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଲାଭର ରାଶି |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଏଥର ଶୁଭ ମନେହୁଏ | କେତେକ ବିପଦକୁ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ପୁରୁଣା ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିପାରିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | କିଛି ଭଲ ଖବର ଶୁଣିବାକୁ ମିଳେ | ହଠାତ୍ ବହୁ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଏକ ଭଲ ଲାଭ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ଟେନସନ ଶେଷ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦିଆଯିବ | ଉଭୟ ସମାଜ ଏବଂ ପରିବାର କ୍ଷେତ୍ରର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପାରସ୍ପରିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଢଙ୍ଗ ପୂରଣ କରିବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ସେମାନଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ ନାହିଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣ କୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଜୀବନର ଅନେକ ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ | ପ୍ରଗତି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ରାସ୍ତାରେ ଅନିୟନ୍ତ୍ରିତ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ବିପଦ ଆସିପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ଦୟାଳୁ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳ ହାସଲ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଦୁର୍ବଳ ରହିବେ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମର ମନୋବଳକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଆପଣ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ପୃଥକ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ଋଣ ଦେବାବେଳେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଏକ ପୁରୁଣା ବିତର୍କ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନର ଅଧିକ ନେବ | ଘରେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅପରାହ୍ନରେ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ, ଯାହା ଘର ପରିବାରକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଏକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ବେକାର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା କାମ ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ଯାନ ଆନନ୍ଦ ପାଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ଶେଷ ହେବ। ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡିପାରେ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ବହୁ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ହସ୍ତାନ୍ତର କରାଯାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *