September 25, 2023

Odia Express

News For Public

ଭଲପାଇବା ପ୍ରବୃତ୍ତିର ହୋଇଥାନ୍ତି ଏହି ପାଞ୍ଚୋଟି ରାଶି – ଏମାନେ ଦୁନିଆର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ମଣିଷ ମାନକ ଭିତରେ ଅଟନ୍ତି..

1 min read

ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ସମୁଦାୟ ବାରଟି ରାଶି ରହିଛି।ପ୍ରତି ରାଶିର ସ୍ବାମୀ ଅଲଗା ଅଲଗା ଗ୍ରହ ଅଟନ୍ତି।ଏହି ସବୁ ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ଅଲଗା ଅଲଗା ପ୍ରଭାବ ରହିଥାଏ।ଏହି ଗ୍ରହ ମାନଙ୍କର ଅଧ୍ୟୟନ କରି ଆମେ ବ୍ୟକ୍ତିର ସ୍ଵଭାବ,ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଓ ତାର ଆଗକୁ ଆସୁଥିବା ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇପାରିବ।ଆଜି ମୁଁ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବି ଏମିତି କିଛି ରାଶି ମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବି ଯେଉଁ ମାନେ ବହୁତ ଭଲ ପାଇବା ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି।

ମେଷ ରାଶି:- ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନର ପ୍ରତି ସର୍ବଦା ସମର୍ପିତ ଓ ବିଶ୍ଵସ୍ତ ରହିଥାନ୍ତି।ଏମାନଙ୍କୁ ଭଲପାଇବା ରେ ଧୋକା ଜମା ପସନ୍ଦ ନୁହେଁ।ବ୍ୟବହାରିକ ସ୍ଵଭାବ ହୋଇଥିବା କାରଣରୁ ଲୋକ ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥାନ୍ତି।ଏମାନେ ବହୁତ ମିଳନଶିଳ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି।ଏମାନେ ଯାହାକୁ ହୃଦୟର ସହିତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି ତା ସହିତ ଜୀବନ ସାରା ବିତାଇଥାଆନ୍ତି।

ମିଥୁନ ରାଶି:- ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏମାନେ ଭଲପାଇବା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇଥାନ୍ତି।ସୁନ୍ଦର ଓ ଆକର୍ଷିତ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏମାନଙ୍କ ସବୁଠୁ ବଡ଼ କମଯୋରି ହୋଇଥାଏ।ଏମାନେ ସର୍ବଦା ସୁନ୍ଦର ଲୋକ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥାନ୍ତି।ଏମାନେ ନିଜ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି।ଏମାନଙ୍କ ସବୁଠୁ ବଡ଼ କଥା ହେଲା ଏମାନେ ବିଶ୍ଵସ୍ତ ହୋଇଥାନ୍ତି।

କନ୍ୟା ରାଶି:- ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏମାନେ ବହୁତ ମିଳନ ଶିଳ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି।ଜୀବନରେ ଏମାନଙ୍କ ସାଙ୍ଗସାଥୀ ମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବହୁତ ଅଧିକ ହୋଇଥାଏ।ଏମାନେ ବହୁତ ଜଲଦି ଭଲ ପାଇବାରେ ପଡିଯାନ୍ତି।ଏମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସବୁବେଳେ ଆଗୁଆ ଭବିଥାଆନ୍ତି।ଏମାନେ କେବେ କାହାକୁ ଧୋକା ଦେଇ ନଥାନ୍ତି।ଏମାନେ ଖୁବ ସରଳ ସ୍ୱଭାବର ଲୋକ ହୋଇଥାନ୍ତି।ନିଜ ସ୍ଵଭାବ ପାଇଁ ଏମାନେ ଅନେକ ଥର ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଯାଆନ୍ତି

ଧନୁ ରାଶି:- ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଏମାନେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି।ଏମାନେ ତାଙ୍କ ପୁରା ସମ୍ପର୍କ ବହୁତ ବିଶ୍ଵାସର ସହିତ ନିଭାଇ ଥାଆନ୍ତି।କିନ୍ତୁ ଏମାନେ ଏଥିପାଇଁ ନିଜ ପାର୍ଟନର ହାତ କେବେ ଛାଡନ୍ତି ନାହିଁ।ଏହା ଏମାନଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ପ୍ରେମର ପରିଚୟ ଦେଇଥାଏ।ଏମାନଙ୍କ ସ୍ୱଭାବରେ ବହୁତ ପ୍ରେମ ଭରି ହୋଇରହିଥାଏ।ଏମାନେ ସର୍ବଦା ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରେମ ଓ ସହାନୁଭୂତି ଭାବ ରଖିଥାନ୍ତି

ମୀନ ରାଶି:- ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମୀନ ରାଶିର ଜାତକ ବହୁତ ଭାବୁକ ହୋଇଥାନ୍ତି।ଏମାନେ ଅତି ସହଜରେ ସମସ୍ତଙ୍କ କଥାରେ ଆସିଯାନ୍ତି।ଜିଏବି ୟାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିଥାଏ ଏମାନେ ତା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି।ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଧିକତର କାହାକୁ ବି ନିଜ ହୃଦୟ ଦେଇ ଦିଅନ୍ତି।ଏମାନେ ନିଜ ସାଥିକୁ ବହୁତ ଭଲପାଇଥାନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *