April 17, 2024

Odia Express

News For Public

୫ ଜୁନ ୨୦୨୧ ଶନିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ଉପରେ ରହିବ ଖୁସିର ମାହୋଲ

1 min read

ମେଷ :ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଋଣ ଦେଇଛ, ତାହା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରେ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବ | ବିବାହିତ ଦେଶବାସୀ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି |

ସିଂହ : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ| ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଘରେ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ସଙ୍କେତ ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ କାମ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଶିଶୁର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପରିବାରରେ ବିବାଦ ଉପୁଜିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଶିକ୍ଷକମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ, ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବଢିବ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ତେଲ ଏବଂ ମସଲା ସହିତ ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ, ସାଥୀ ସହିତ ଘନିଷ୍ଠତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ତୁମର ହୃଦୟ ବାଣ୍ଟିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ଭଗବାନଙ୍କ ଭକ୍ତିରେ ଅନୁଭବ କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଘରେ ସୁଖ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ଆସିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ମିଳିବ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଶାକର୍ମୀ ସଫଳତା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ତୁମେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହେବ | ଭାଗ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଆପଣ ଘର କାମରେ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ଘଟିବ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *