୯ ଜୁନ ୨୦୨୧ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତ କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୭ଟି ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ରହିବ ଶୁଭ ଦିନ

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିପାରେ | ଆପଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନଯାପନ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶି ଆଜି ସାଧାରଣ ଦିନ ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ଯୁକ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ତୁମର ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ମୋଟ ଉପରେ, ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନ-ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଖାଦ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ବେପରୁଆ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ଆଧାରରେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧୀନରେ ଥିବା କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କଠାରୁ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଦିନକୁ ଖୁସିରେ ଏବଂ ଶାନ୍ତିରେ ବିତାଇବେ | ତୁମର ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ଅତି କଷ୍ଟଦାୟକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ତତ୍ପର ହୁଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଅଫିସରେ କିଛି ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଜଣେ ବରିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନରୁ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଗକୁ ବଢିବେ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢ଼ିପାରିବେ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ| ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ରୋମାନ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ମନରେ ରହିବ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାରେ ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ପ୍ରଗତିର ଏକ ଖୁସି ଖବର ହୋଇପାରେ | କୋର୍ଟ, କୋର୍ଟ ଇତ୍ୟାଦି ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବ | ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *