୧୧ ଜୁନ ୨୦୨୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୨ଟି ରାଶି ବଡ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ

ମେଷ : ପୂର୍ବ ଦିନ ତୁଳନାରେ ଆଜିର ଦିନ ଆରିସ୍ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣଙ୍କର ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ ଏକ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ସଙ୍କେତ ଆଜି ଲୋକଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ ରଖ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରାଶ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଗ୍ରାହକଙ୍କ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ସତେ ନିରାଶା ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ବିଷୟ ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭାବପ୍ରବଣତାରେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟାଘାତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆଜି ଆପଣ ଅଦରକାରୀ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମର ଜରୁରୀ ଯୋଜନା ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଭଲ ପ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି କମ୍ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଅଧିକ ସଫଳତା ଆଶା କରାଯାଏ | ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରକୃତିର ନମ୍ରତାର ଭାବନା ଆଦୌ ନଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | କିଛି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ତୁମର ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | କ୍ରେଡିଟ୍ ଠାରୁ ଅଧିକ ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବା କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାଉଛି | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଆନ୍ତରିକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ | ଚିନ୍ତା ନକରି କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବିଛା : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଅଧିକ ହେବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ | ଯେକୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ଅବହେଳା ନକରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକ ବଢିପାରେ, ତେଣୁ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ଏବଂ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ପର୍କରେ ସିନର୍ଜି ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଅନ୍ୟ ପଟେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ନିଜକୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଦୃଢ ରଖନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ଥାଇପାରେ, ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣ ଆଗରୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ଅବସ୍ଥା ପାଇଛନ୍ତି। ଯଦି ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଦସ୍ତଖତ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଆବଶ୍ୟକ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡିକ ପଢନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ଭାବରେ ଚାଲିବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ | କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *