February 26, 2024

Odia Express

News For Public

୧୪ ଜୁନ ୨୦୨୧ ସୋମବାର,ପବିତ୍ର ରଜପର୍ବ ଆରମ୍ଭ – କିଭଳି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ରାଶି ମାନେ ଆଜି ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆଜି ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଲାଭଜନକ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ, ତେଣୁ ଏହାର ସୁଯୋଗ ନିଅ | ଆପଣ ରଖିଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ଆପଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବହୁତ ଦୌଡିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଦିନ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଏକ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଭାରି କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯୋଗୁଁ ଶରୀର ଥକି ଯାଇପାରେ | କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ବିଷୟରେ ତୁମେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ହେବ | ପତିସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ଅନୁଯାୟୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ସୁଖ ମିଳିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିପୁଳ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି :ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟକର ଦେଖାଯାଉଛି | ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଖର୍ଚ୍ଚରେ ଅଧିକ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଟିକେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଉଚିତ କାରଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ଯଦି ଏକ ପୁରୁଣା ବିବାଦ ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ବୈଷେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ଲୋକମାନେ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିବ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଜଳବାୟୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ ମାନସିକ ଚାପ ହେତୁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର |

ବିଛା: ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ପ୍ରେମ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରେ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣ କରିବେ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଖୁସି ହେବେ | ଭାଗ୍ୟ ହେତୁ, ଆପଣଙ୍କର ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ମିସୋଗିନି ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ଖର୍ଚ୍ଚରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ଶରୀରରେ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସ୍ଥିର ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବିଚଳିତ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଟିକିଏ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଏପରି କିଛି ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ମନରେ ନିରାଶାର ମେଘ ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ସାକାର ହେବାକୁ ଲାଗୁଛି | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ମିଳିବ | ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ବହୁତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *