October 2, 2023

Odia Express

News For Public

୧୬ ଜୁନ ୨୦୨୧ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଖୁସି ଖବର

1 min read

ମେଷ : ମେଷ ମଣିଷମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବାହ୍ୟ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଏକ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ, ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ମାନସିକ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଜରୁରୀ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଚିହ୍ନ ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବେ| ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ବିଚାରାଧୀନ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଏକ ଉପଭୋଗ୍ୟ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଘର ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବଢିବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ତୁମେ କାହାଠାରୁ ଶୁଣିଛ, ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ, ପ୍ରଥମେ ତୁମେ ସତ୍ୟକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ଜାଣିବା ଉଚିତ୍ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରତୀକ ଭାବରେ କିଛି ଧର୍ଯ୍ୟ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ତୁମର କୌଣସି କାମକୁ ଶୀଘ୍ର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ନ ପାଇବାରୁ ତୁମର ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ନିଅ ନାହିଁ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଯେକକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ଲାଭ ବଢୁଥିବା ପରି ମନେ ହେଉଛି | ଗ୍ରାହକମାନେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନ ଆଜି ଶାନ୍ତ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜରୁରୀ ଯୋଜନା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇପାରିବ | ସମାଜରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯିବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିପାରିବେ | ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ: କୁମ୍ଭ ପୁରା ପରିବାରର ଦାୟିତ୍ କୁମ୍ଭର ଲୋକମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆସିପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ସହିତ ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବ| ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *