୨୧ ଜୁନ ୨୦୧୧ ସୋମବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶିକୁ ମିଳିବ ବଡ ଖୁସି ଖବର

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚଲାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଯାନବାହନ ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ହଠାତ୍ ତୁମର କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ, ଆପଣ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ବିରାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଜନକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଅଫିସ୍ କାମ ହେତୁ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଆଜି ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଭାଗ୍ୟର ତାରାଗୁଡ଼ିକ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଆଜିର ଦିନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ, ତୁମେ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଟିକେ ନିରାଶ ଦେଖାଯିବ | ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଘରର ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ, ଏକ ବୁଦ୍ଧିମାନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପରିସ୍ଥିତି ଅଫିସରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଭାଗ୍ୟ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନୁଗ୍ରହ ଦେଇପାରେ | ମନରେ ଧାର୍ମିକ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଜଣେ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଏକ ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଟେନସନ ହଟାଯିବ | ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆସୁଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଳିଆ ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ବିଦେଶରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ତୁମେ ପାଇପାରିବ | ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଆପଣ ନିଜ ମନ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | କ୍ରେଡିଟ୍ କାରବାର କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ତୁମେ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମର କାମ ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ, ଏହା ତୁମକୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କିଛି ବିଷୟରେ ମନରେ ନିରାଶାର ମେଘ ରହିବ | ଶରୀରରେ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନଙ୍କର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ | ଆପଣ ଯାହା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ତୁମର ଯେକୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସଫଳତାର ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କଥାବାର୍ତ୍ତା ଉପରେ ଆପଣ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ତୁମେ ଶୀଘ୍ର କିଛି କର, ଏହା ଏକ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରିପାରନ୍ତି। ଜଣଙ୍କୁ ମିସୋଗିନି ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *