April 12, 2024

Odia Express

News For Public

୨ ଜୁଲାଇ ୨୦୧୧ ଶୁକ୍ରବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୩ଟି ରାଶି ପାଇବେ ବଡ ଦୁଃଖ ଖବର

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ଘରର କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର କାମ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ ନାହିଁ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧାରୁ ଆପଣ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସର୍ବଦା ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବେକାରୀ ସମସ୍ୟା ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସପକ୍ଷରେ ଯାଇପାରେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଭଲ କରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ପ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବ | ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସ୍ଥାନକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଦେଖୁଛନ୍ତି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ହେବ | କାମ ପାଇଁ ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରା ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇପାରେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯେଉଁଥିରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା କରିବେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ତୁମର କାମ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ମନେହୁଏ | ବିଚାରାଧୀନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର କାମ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ପିଲାଟିର ପାର୍ଶ୍ୱରୁ କମ୍ ଟେନସନ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଅପରାହ୍ନରେ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିପାରିବେ | ମାର୍କେଟିଂ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ, ଆପଣ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ମନୋଭାବକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କର | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ନିଆଯାଇପାରେ, ତେଣୁ ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବା ଉଚିତ୍ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭବାନ ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ |

ବିଛା : ଆଜି ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରେ ପହ can ୍ଚିପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ହେବ | ରୋଜଗାର ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଘରର ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଣିପାଗରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଘଟିବ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତି ସତେଜ ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଏହା କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଶକ୍ତି ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଜାଣିପାରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ମନ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି କୌଣସି କୋର୍ଟ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଘରେ ଏକ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଚତୁରତା ସହିତ ତୁମ କାମରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ତୁମ ମନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଓ ଅବନତି ଘଟିବ। ତୁମେ ତୁମର ଖାଦ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି କର | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *