May 25, 2024

Odia Express

News For Public

୪ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୬ଟି ରାଶି ବଡ ଖୁସି ଖବର ପାଇବେ

1 min read

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ ପଡିଲେ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଋଣ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ବିଚଳିତ କରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବାଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ସଙ୍କେତ ଲୋକମାନେ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜମି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ଉପଦେଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଦେଇପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଅଟକି ରହିଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପ୍ରେମ ବିଷୟରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ନିଜକୁ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ହେତୁ ଜଣେ ଶାରୀରିକ ଭାବରେ କ୍ଲାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣ ଯୋଜନା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଆପଣ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | କଠିନ ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ଦୂର ଦୂରାନ୍ତର ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ହଠାତ୍ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ସେମାନେ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ଦେଖାଯାଉଛି | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ମାଗିପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ରିଟର୍ନ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବ | ଘରେ ଖୁସିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ଉପରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ହାଜର ହେବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କମ୍ ଟେନସନ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ହେଉଛି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ସଙ୍କେତ ଦିନ | ଆପଣ ଯେତେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ, ସେତେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ମାନସିକ ଚାପ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଘରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସଚ୍ଚୋଟ ମନେ ହେଉଛନ୍ତି | ତୁମେ ତୁମର କାମର ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ତୁମର କୌଣସି ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ସଫଳତାର ନୂଆ ଦ୍ୱାର ଖୋଲିପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ପରିବାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଘରେ ମିଳିପାରିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଚିହ୍ନ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି କିଛି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଦାନ୍ତ ଯନ୍ତ୍ରଣା କିମ୍ବା ପେଟ ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ଜଣଙ୍କୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଋଣ ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶାଶୁଘର ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *