May 26, 2024

Odia Express

News For Public

୭ ଜୁଲାଇ ୨୦୨୧ ବୁଧବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ – ଏହି ୫ଟି ରାଶି ପାଇବେ ଦୁଃଖ ଖବର

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ରହିବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତିଭାବରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବ | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ମିଳିବ | ପୂର୍ବରୁ କରାଯାଇଥିବା ବିନିଯୋଗ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରର କିଛି ପ୍ରାଚୀନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅଳସୁଆରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକାଗ୍ର ହେବା କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଗାଡି ଚଲାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯୁବକମାନେ କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପାଣିପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ହ୍ରାସ ଘଟାଇପାରେ |

କର୍କଟ : କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦେଖାଯାନ୍ତି | ଭାଗ୍ୟ କାମରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ମନ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିୟୋଜିତ ହେବ | ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରହିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ଏହି କାମ ପାଇଁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ତୁମେ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ, ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏକ ନିରାଶାଜନକ ଦିନ ମିଳିବ | ଘରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ମାନସିକ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦେବ | ଭାରି କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯୋଗୁଁ ଶରୀର ଥକି ଯାଇପାରେ | ଅଫିସରେ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଦିନ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମେ ଫଳ ପାଇବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦେଖାଯାଉଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସହର ବାହାରେ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବାହାରେ ଖାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ମିଳିପାରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଉନ୍ନତ ହେବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ଦେଖାଯାଉଛି | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଖୁସିରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ଦେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଘର ନିର୍ମାଣ କରିବାର ସ୍ୱପ୍ନ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ର ଲୋକମାନେ ଯେକୌଣସି ବିପଦ ନେଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସର୍ବଦା ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯଦି କୌଣସି ଅଦାଲତ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବ | ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଟିକେ ଟେନସନ୍ ଲାଗୁଛି | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କର, ନଚେତ୍ ତୁମକୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଦେଖାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଏହା ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *